השוטרת שנפצעה מהשלכת האבן: "כולם ראו ולא נקפו אצבע"

אחרי הניתוח הקשה שעברה, השוטרת שנפצעה בינוני הלילה מזריקת אבן מדברת לראשונה למצלמה. "אני יותר פגועה נפשית. כואב לי שבני נוער מצפצפים על החוק", אומרת לירז בן הרוש ומשחזרת את רגעי האימה. כזכור, הגיעה הלילה בן הרוש לעצור נער שעל פי החשד תקף נערה - והותקפה בעצמה לאחר שהחל להשתולל

"עשרים בני נוער ראו איך הוא הרים אבן גדולה וזרק עלי ואף אחד לא נקף אצבע" - את ההאשמות הקשות האלו מעלה היום לירז בן הרוש, השוטרת שנפצעה הלילה באור יהודה לאחר שהגיעה לבצע את תפקידה, והותקפה באלימות חסרת תקדים על ידי בן נוער שהשליך אבן לעברה.

בן הרוש נפצעה באורח בינוני עד קשה באירוע ונותחה במהלך השעות האחרונות בבית החולים שיבא בתל השומר. "יותר כואב לי נפשית מאשר פיזית", היא מספרת. "כואב לי שנערים בגיל הזה שמים פס על המערכת בצורה כזאת", מוסיפה בן הרוש בצער.

למרות החוויה הקשה שעברה, בן הרוש מתארת את רגעי האימה בפרטי פרטים. "האבן פגעה לי בצד הימני של הפנים ונפלה על הצוואר", היא נזכרת. "הזמינו את מד"א, אבל הם לא הספיקו להגיע ובינתיים הקצין שלי לקח אותי לבית החולים", מספרת בן הרוש.

הכל התחיל בגלל בירה

סמוך לחצות התקבלה קריאה שגרתית למדי בתחנת משטרת מסובים. השוטרים נקראו להשקיט מסיבה בבניין מגורים באור יהודה. כשהגיעו למקום, התלוננה אחת הנערות כי נער במסיבה שפך עליה בירה ותקף אותה.

תוך כדי הטיפול באירוע פרץ ויכוח בין השוטרת לאותו הנער, שככל הנראה היה בגילופין. על פי החשד, לא היסס בן ה-15, הרים אבן גדולה שהייתה במקום וזרק אותה בעוצמה לעבר בן הרוש.

כתוצאה מהשלכת האבן, סבלה בן הרוש משברים רבים בלסת ובעצמות הלחיים. "הנער פשוט הרים לבנה גדולה שהייתה במקום וזרק אותה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב בני פלד.

הנער נעצר מיד על ידי השוטרים שהיו במקום והובא לחקירה. היום האריך שופט בית משפט השלום בתל אביב את מעצרו של הנער בארבעה ימים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק