חשד: אישה נרצחה בפתח תקווה

שוטרי תחנת פתח תקווה הוזעקו הבוקר לרחוב רובינזון בעיר אחרי שעובר אורח חש בריח חריף הדולף ממבנה באזור. הם פרצו למקום ונדהמו לגלות בו גופת אישה בשנות ה-40 לחייה. נראה כי היא הייתה במקום במשך מספר ימים מבלי שאיש שם לב. השוטרים בודקים חשד כי האישה נרצחה והושארה במקום

חשד לרצח בפתח תקווה: גופה של אישה בשנות ה-40 לחייה נמצאה במקום שנראה כפאב נטוש. נראה כי הגופה הייתה במקום מספר ימים. המשטרה פתחה בחקירת המקרה.

כוחות המשטרה הוזעקו לרחוב רובינזון בפתח תקווה, לאחר שעובר אורח דיווח על ריח חריף שנודף מאחד המבנים באזור. לאחר שלא היה מענה, פרצו השוטרים למבנה, וגילו במקום את האישה. לפי מצב הגופה, נראה כי היא שהתה במקום במשך מספר ימים.

"לא ידוע לנו על פנייה של גורם כלשהו או קרוב משפחה בנוגע לאישה", אמרו קצינים במשטרה. "העברנו אותה כמה שיותר מהר למכון לרפואה משפטית באבו כביר כדי לברר האם מדובר ברצח או במוות טבעי", הוסיפו.

"הגענו לשם בתקווה לטפל באישה, אך כשהגענו לא היה שום סיכוי ונאלצנו לקבוע את מוצה במקום", סיפר לחדשות 2 באינטרנט הפרמדיק רן מימוני. "מהמקום נדף ריח חריף של צחנה, מה שמעיד כי היא שהתה שם לפחות שבוע מבלי שאיש ישים לב", הוא הוסיף.

משטרת פתח תקווה שהגיעה למקום פתחה בחקירת נסיבות המקרה. כרגע נבדקות כל האפשרויות, וקיים חשש כי מדובר ברצח