חשד: רצחה את בעלה בגלל שקילל אותה

ליליאנה מנדוזה, תושבת אילת העובדת כמאבטחת בעיר, חשודה שירתה אתמול למוות בבעלה כששתי בנותיהן שהו בחדר הסמוך. בחקירתה טענה האישה שבעלה קילל אותה אז היא ירתה בו. צפו בתמונות מזירת האירוע

ארנסטו מנדוזה בן ה-41 נמצא אתמול בערב ללא רוח חיים בבית פרטי בעיר, לאחר שנורה על פי החשד על ידי אשתו. צוות טיפול נמרץ שהוזעק למקום ניסה לבצע באיש פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו.

המשטרה פתחה בחקירת האירוע, כשההערכה הראשונית היא שמדובר באירוע על רקע אלימות בתוך המשפחה. האישה, ליליאנה מנדוזה, בת 40, החשודה במעשה, נעצרה זמן קצר לאחר הירי בחשד שירתה בבעלה כששתי בנותיהן נמצאות בחדר סמוך.

בני הזוג, שעלו לפני מספר שנים מארגנטינה, בילו אתמול אחר הצהריים בבית של חברים בעיר, שם ככל הנראה שתו לשוכרה. כשהגיעו לביתם, פרץ בין השניים ויכוח במהלכו שלפה האישה, העובדת כמאבטחת, אקדח וירתה בבעלה. בחקירתה טענה כי בעלה קילל אותה.

שתי בנותיהן, בנות 14 ו-19, מתוך שלושת ילדיהם של בני הזוג,קיבלו את פניהם של כוחות המשטרה שהגיעו לדירה ברחוב הדס בעיר, בעקבות דיווח של השכנים. השוטרים מצאו באחד החדרים גופת גבר בן 41 עם כדור בחזה. האישה החשודה נמלטה מהמקום, אך בחלוף זמן קצר, הסגירה עצמה למשטרה בעזרת אחד ממכריה שהתקשר לחוקרים והודיע כי היא נמצאת אצלו.

"בני הזוג אינם מוכרים למשטרה"

"מדובר באירוע של רצח על רקע אלימות בתוך המשפחה", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר משטרת מרחב אילת, סנ"צ איתן גדסי. "האישה ככל הנראה ירתה בבעלה סמוך לשעה 18:15. היא אותרה מיד לאחר מכן על ידי המשטרה, נעצרה וכעת היא נחקרת בתחנת אילת. שני בני הזוג אינם מוכרים למשטרה". היום צפויה המשטרה לבקש מבית משפט השלום באילת להאריך את מעצרה.

מדובר במקרה הרצח השני בשבוע וחצי בעיר הדרומית. בסוף חודש אוגוסט נרצח מוטי חכים, תשב העיר בן 43 על ידי אלמונים - שנמלטו מזירת האירוע. חכים, נהג אמבולנס, נורה מטווח קצר ברחוב לוס אנג'לס וצוותי טיפול נמרץ שהגיעו למקום קבעו את מותו. צו איסור פרסום הוטל על כל הפרשה.

רוצים לקבל עדכוני חדשות שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק