הנהג שטס ב-260 קמ"ש הסגיר עצמו

שבוע לאחר חשיפת הסרטון בו נראים צעירים נוסעים במהירות 260 קמ"ש, הנהג הסגיר עצמו למשטרה בעקבות הפרסום בחדשות 2 באינטרנט. ביהמ"ש שחרר אותו למעצר בית בתנאים מגבילים לאחר שהוכרז עבריין נמלט

הנהג החשוד בנהיגה פרועה במהירות של 260 קמ"ש כבר לא עבריין נמלט: לאחר שבוע ימים מפרסום הסרטון בו תועדו צעירים כשהם "טסים" על הכביש במהירות של 260 קמ"ש, הנהג הגיע למשטרה ונעצר.

בעקבות החשיפה בחדשות 2 באינטרנט, ולאחר מצוד משטרתי שנמשך שבוע, הנהג הצעיר החליט להסגיר עצמו למשטרה. היום הוא הובא לבית המשפט, שם הוחלט בתום הדיון לשחררו למעצר בית בתנאים מגבילים.

מיד עם פרסום הסרטון פתחה משטרת התנועה במאמצים להבאת הנהגים לחקירה. לחדשות 2 באינטרנט נודע כי שני הנוסעים הנוספים שהיו ברכב כבר מסרו את עדותם במשטרה.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה חדש בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעיר: "לא מדובר בנהיגה פראית"

כזכור, לאחר חקירה שנמשכה בשבוע האחרון, זומן אחד הצעירים שהיה ברכב לחקירה במשטרה. הצעיר, שהדגיש כי לא נהג ברכב, אך תועד בסרטון שהתפרסם ברשת הפייסבוק, המשיך לדבוק בגרסתו גם לאחר פרסום הסרטון. לטענת אחד הצעירים שנחקרו, לא מדובר בנהיגה פראית אלא בתקלה טכנית במד המהירות שהציגה את לוח השעונים בצורה שגויה בסרטון.

תמונות מכונית הב.מ.וו שדוהרת במהירות שיא מתל אביב לחיפה הסעירו את המדינה כולה. גם לאחר כשבוע, אותם צעירים ממשיכים להסתובב חופשי למרות המעשה המסוכן שביצעו לכאורה. במשטרה צינו בסוף השבוע לשאלת חדשות 2 באינטרנט, כי גם אם ייעצרו הצעירים - הם רק יעוכבו לחקירה וישוחררו זמן קצר לאחר מכן. זאת, למרות שהתברר כי אחד הצעירים שהופיע בסרטון המפליל הוא עבריין מורשע, שנידון למאסר בפועל בשנה שעברה.

במקום להעיר - החברים מעודדים 

בשבוע שעבר התייחס לנושא גם נצ"מ ישראל ג'יבלי, מפקד משטרת התנועה הארצית: "יש לנו את השיטות שלנו וצריך סבלנות", אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אנחנו מנהלים חקירה יסודית ומסודרת, על מנת שבסופו של דבר יוגש כתב אישום.

בקטע הווידאו, שזכה לשם "תל אביב - חיפה ב-9 דקות - אל תנסו בבית", נראה נהג הרכב נוסע במהירות שמגיעה לכ-260 קמ"ש. במקום להעיר לו, ממשיכים חבריו דווקא לעודד אותו וקוראים לו להאיץ.

במהלך הנסיעה אף החליט הנהג להוריד את ידיו מההגה ולמחוא כפיים לצלילי מוזיקה רועשת, תוך כדי שהחבורה מתעדת את הנסיעה המופרעת במשך יותר משלוש דקות.

יש לכם סיפורים מעניינים, וידאו ותמונות? שלחו לנו למייל האדום