כך דקר עבריין מאבטח במועדון - ומול המצלמות

מצלמת אבטחה תיעדה כיצד דקר אמיר ביארי את מאבטח בכניסה למועדון ברחוב אלנבי בת"א. על פי החשד, הגיע ביארי למקום, קילל את המאבטחים וניסה לדקור כמה מהם. מאבטח שניסה להכות את ביארי עם אלה, נדקר לבסוף, אך נותר עומד על רגליו. "אני לא מפחד מנקמה. אין לי קשר אליו ואני גם לא רוצה להכיר", הוא אומר היום

לראות ולא להאמין: יומיים לאחר אירוע דקירת מאבטח בכניסה למועדון בתל אביב, נחשפות הערב התמונות ממצלמות האבטחה שתיעדו את מסע האלימות הארוך של העבריין באותו הלילה - החל מהגעתו למקום ועד לניסיונות הדקירה החוזרים שהסתיימו באורח נס בפציעה קלה בלבד.

השבת של אמיר ביארי, תושב יפו המוכר למשטרה, התחילה על פי החשד בפריצה לדירה ברחוב בן יהודה. לאחר מכן הוא נמלט במונית למועדון "אוולין" הפופולרי ברחוב אלנבי הסמוך.

בשעה 3:00 לפנות בוקר, כאשר המועדון כבר היה מלא באנשים, ירד ביארי ביארי מהמונית בסמוך למקום, אבל את האלימות המילולית הוא התחיל כבר בוויכוח עם נהג בכניסה, עד שמאבטחי המועדונים מסביב באו להפריד.

"תראה מה ערבי מסוגל לעשות"

במשך דקות ארוכות לאחר מכן עמד ביארי מעברו השני של הכביש וגידף את המאבטחים. בשלב מסוים הוא עצר מונית והמשיך לקלל, כאשר פלג גופו העליון משתלשל מהחלון.

"הוא הבטיח שייפגע בנו", סיפר ב', המאבטח שנדקר, לחדשות 2. "הוא יצא עם הראש החוצה ואמר 'תראה מה ערבי מסוגל לעשות'", הוסיף.

ההתפרעות של ביארי לא נגמרה בקללות. לאחר מספר דקות הוא שב למקום וניסה להיכנס פעם נוספת למועדון. המאבטח בכניסה לא אישר לו להיכנס וביארי הגיב בכך שהוא שב למקום עם סכין.

מול מצלמות האבטחה, וללא בושה, תיעדו המצלמות כיצד ביארי מנסה לדקור את המאבטח בכניסה, שכבר נכנס למועדון ובכך ניצל בינתיים. ביארי לא ויתר והמשיך להמתין למאבטח מחוץ למועדון. כאשר הוא יצא, ניסה ביארי לדקור אותו בשנית.

"השם שמר עלי ולא קרה שום דבר"

"ראיתי אותו מנפנף בסכין קומנדו ארוכה ומנסה להיכנס לתוך המועדון", סיפר ב'. "חשבתי שמדובר באירוע חבלני עוין, שהוא רוצה לפגוע באנשי הציבור במועדונים שנמצאים שם באזור", הוסיף. "אמרתי שאם אני לא לוקח משהו ומונע ממנו הוא יתחיל לתקוף כמו שאנחנו יודעים שקורה לפעמים".

כדי לעצור אותו, הגיע המאבטח ב', העובד במועדון הסמוך. עם האלה שבידו הוא חובט בראשו של ביארי, אך האחרון לא היסס, דקר את המאבטח ונמלט. למרבה הפלא, נשאר המאבטח עומד, וזאת למרות שסכין הקומנדו הגדולה יצרה חתך בעומק של שני סנטימטר בבטנו.

צוות החקירה, בראשותה של רונה מורד פינגלאי מתחנת לב תל אביב, עצר את ביארי לאחר שעתיים, בטיילת בתל אביב. הוא נתפס דווקא בעקבות תלונתה של האישה שלביתה פרץ מוקדם יותר באותו הערב. במשטרה הצליבו בין התלונה לבין תמונתו של ביארי, וכך לכדו אותו למעשה.

"הוא דקר אותי. השם שמר עליי ולא קרה לי שום דבר", סיפר המאבטח שנפצע קל. "אני לא מפחד מנקמה. אני לא מכיר אותו. אין לי קשר אליו ואני גם לא רוצה להכיר אותו", סיכם את האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק