בת 35 מאילת חשודה בניהול רומן עם בן 11

זה היה נראה כמו טיפול בעוד מקרה שגרתי של אלימות במשפחה: במשטרת אילת קיבלו דיווח על צעקות שנשמעות מאחת הדירות בעיר, אך כאשר הגיעו השוטרים למקום ציפתה להם הפתעה. בן הזוג המכה היה בסך הכל בן 11, כשחברתו המתלוננת בת 35. השוטרים מיהרו לעצור את האישה, שנשלחה לבדיקה פסיכיאטרית

זוגיות בעייתית. אילוסטרציה (חדשות 2)

קשר אסור: שוטרים באילת שהוזעקו לדירה בעיר כדי לטפל בדיווח על מקרה אלימות, הופתעו לגלות כי החשוד בתקיפה הוא רק בן 11, ואילו האישה שהוכתה היא זוגתו בת ה-35. במקום לעצור את הילד, מיהרו השוטרים לעצור את האישה, שכעת צפויה לעמוד בפני כתב אישום על ביצוע מעשים מגונים בקטין.

השוטרים הוזעקו לדירה לאחר שהשכנים דיווחו על צעקות שנשמעות מתוך הבית. על פי החשד, החל בן ה-11 להכות את בת זוגו לאחר שזו איימה לנתק את הקשר הזוגי ביניהם. מחקירתה של האישה עולה כי הקשר בין השניים נמשך כבר זמן רב, ואף כלל קיום יחסי מין.

"ככל הידוע לנו הוריו של הקטין ידעו על מערכת היחסים הלא שגרתית של בנם עם האישה, אך הם העדיפו להתעלם ממנה", אמר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב איתן גדסי, דובר מרחב אילת במשטרה.

האישה תשלח לבדיקה פסיכיאטרית

בשל גילו הצעיר של הקטין לא ניתן היה לעצור אותו, והוא הועבר על ידי השוטרים לקרובי משפחתו המתגוררים בצפון הארץ. "הילד עצמו, כמו גם הוריו, עדיין לא מסר את עדותו", אמר גדסי והוסיף כי החקירה נמצאת בעיצומה.

בעקבות הגילוי המרעיש החליטו שוטרים שהגיעו אל הבית לעצור את האישה בחשד לביצוע מעשים מגונים והיום האריך בית המשפט את מעצרה עד יום רביעי. בית המשפט אף נענה לבקשת עורכי הדין ושלח את האישה לבדיקה פסיכיאטרית.