חשד: אב אנס את אשתו ו-14 ילדיו

המשטרה עצרה אב ל-14 מירושלים בחשד שהתעלל ואנס את אשתו ילדיו. על פי הדיווח בעיתון "מעריב", החשדות החמורים נגדו נחשפו לאחר שבתו בת ה-20 העידה במשטרה וחשפה כי נהג כלפיה באלימות ואנס אותה. החשוד מכחיש כי ביצע עבירות מין וטוען כי רק נקט ב"פעולות חינוכיות"

נחשף מקרה חמור של אלימות במשפחה: תושב ירושלים נעצר בימים האחרונים בחשד שביצע מעשים מגונים במשך שנים באשתו ו-14 ילדיו. בנוסף הוא נחשד שביצע שורת מעשי אלימות ואונס נגדם.

העיתון "מעריב" חושף הבוקר כי החשוד, אדם מוכר בעדה החרדית, נעצר על ידי המשטרה לאחר שבמהלך משפט הגירושים שניהל התלוננה נגדו אישתו. לאחר שנעצר הודה החשוד שביצע מעשי אלימות כלפי ילדיו, אך לטענתו היה מדובר בפעולות חינוכיות.

בין מעשי האלימות בהם נחשד האב, קריעת עור התוף של אחד מילדיו, מניעת אוכל מילדיו ושבירת שיניים. החשוד שוחרר לאחר חקירתו בתנאים מגבילים אך כעבור זמן מה התגלו ממצאים חדשים בפרשה.

הבת העידה כי נאנסה

לאחר ששוחרר החשוד לבתו התקבלה עדות מפתיעה מאחת מבנותיו בת 20, שסיפרה למשטרה כי אביה נהג להתעלל בה ולאנוס אותה. החשוד נעצר מיד, הכחיש את החשדות בגין עבירות המין ושמר על זכות השתיקה. כעת המשטרה בודקת חשד לפיו אנס וביצע מעשי סדום בכל 14 ילדיו במשך שנים.

אתמול האריך בית המשפט את מעצרו של החשוד ביומיים. פרקליטו של האב מסר בתגובה: "מדובר באירוע שלטענת המתלוננים התרחש לפני שנים רבות. כיוון שכך, ואם באמת האישה וילדיה היו חשופים להתעללות, אז הראשונה שצריכים להעמיד לדין בפרשה היא האישה שלכאורה שתקה ולא דיווחה על ההתעללות בילדים ובה".

 עוד נאמר בתגובה כי "עצם העלאת הטענות כעת, כאשר הוגשה תביעת גירושים במקביל, מערערת לחלוטין את האמינות של המתלוננים שהנם כיום בגירים. עולה חשש שמדובר בעלילת שווא, שכל תכליתה להשיג הישגים חומריים בתחום הגירושים. במשפט נציג ראיות לכך שהאב היה קורבן של סחיטה באיומים מצד האישה והילדים".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק