מי פרץ למחסני החירום בצפון?

אלמונים פרצו לפנות בוקר למחסני החירום של המועצה האזורית מבואות החרמון וגנבו ציוד וחבילות מזון שהיו מיועדות למקלטי האזור ולטיפול במצב חירום. כשסיימו עברו לביה"ס הסמוך לילדים מוגבלים והשחיתו ציוד שמוערך בשווי של מאות אלפי שקלים. "זה בוקר עצוב מאוד", אמר ראש המועצה. "התלמידים היו בטרואמה ממהרס והנזק"

הציוד שנותר במחסנים הפרוצים, הבוקר (גדעון וקנין)

אין גבול לאכזריות: תושבי המועצה האזורית מבואות החרמון גילו הבוקר שמישהו פרץ למחסני החירום של היישובים במועצה הסמוכה לקריית שמונה וגנב ציוד בשווי מאות אלפי שקלים. בנוסף, נפרץ בית ספר לילדים מוגבלים ונגרם נזק עצום למקום.

"זה בוקר עצוב מאוד", אמר לחדשות 2 באינטרנט ראש המועצה האיזורית מבואות החרמון בני בן מובחר. "מדובר בטראומה עבור התלמידים שהחלו הבוקר את שנת הלימודים".

"ברבע לשש בבוקר קיבלנו הודעה שפרצו למחסני החירום של המועצה. מדובר בציוד חירום של יחידת חירום והצלה לטיפול באירוע רב נפגעים, שכולל גם מזון לחירום למקלטים וציוד למקלטים, גנרטורים", הוסיף בן מובחר.

חלק מהציוד נמצא על גבי משאית גנובה ששימשה את הגנבים שנמלטו. "הם פתחו את המשרדים של המועצה וגנבו את המפתחות של כל הרכבים, וחלק מהציוד העמיסו על מכוניות שלהם", סיפר ראש המועצה.

לאחר שסיימו לבזוז את מחסני החירום, עברו הגנבים לבית הספר הסמוך לחינוך מיוחד, שם גרמו נזקים גדולים של 46 תלמידים סיעודיים. כוחות גדולים של משטרה פועלם משעות הבוקר כדי לנסות להבין מי עומד מאחורי המעשה הנורא הזה. מדובר בנזק של כמה מאות אלפי שקלים והרס גדול שייקח זמן רב לשקם", סיכם בעצב בן מובחר.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק