24 שעות אחרי: הנהג המשתולל עדיין חופשי

24 שעות חלפו מאז פרסמנו כאן לראשונה את הסרטון בו נראה צעיר נוהג במהירות מטורפת של 260 קמ"ש והנהג עדיין מסתובב חופשי. במשטרה לא מטילים ספק באמינות הסרטון אך אומרים: צריך סבלנות, יש לנו שיטות משלנו

נסיעה פרועה: יממה לאחר שנחשף בחדשות 2 באינטרנט לראשונה הסרטון המתעד חבורת צעירים נוסעת במהירות של 260 קמ"ש - עדיין לא נתפס הנהג העבריין.

במשטרה טרם עצרו את הצעיר שיחד עם שני חבריו השתולל בכביש ופרסם את קטע הווידאו בפייסבוק, על אף שזהותו, כך הודו שם אתמול, ידועה ולמרות שמדובר בנהג בעל עבירות קודמות.

"יש לנו את השיטות שלנו וצריך סבלנות", אומר היום נצ"מ ישראל ג'יבלי, מפקד משטרת התנועה הארצית. "אנחנו מנהלים חקירה יסודית ומסודרת על מנת שבסופו של דבר יוגש כתב אישום. הוא יהיה על הכביש עד תום החקירה". נצ"מ ג'יבלי התייחס גם לאמינות הסרטון ואמר כי "היא לא מוטלת בספק".  

בקטע הווידאו, שזכה לשם "תל אביב - חיפה ב-9 דקות - אל תנסו בבית", נראה נהג הרכב נוסע במהירות שמגיעה לכ-260 קמ"ש. במקום להעיר לו, ממשיכים חבריו דווקא לעודד אותו וקוראים לו להאיץ.

במהלך הנסיעה אף מחליט הנהג להוריד את ידיו מההגה ולמחוא כפיים לצלילי מוזיקה רועשת, תוך כדי שהחבורה מתעדת את הנסיעה המופרעת במשך יותר משלוש דקות.

אמש, לאחר פרסום הסרטון והסערה הציבורית, טען נהג מכונית ה-B.M.W מהצפון כי לא מדובר בנהיגה פרועה, אלא במד מהירות מקולקל. "חשוב לי לומר שאנחנו לא נהגים מסוכנים. נסענו על 90 קמ"ש בערך, אבל מד המהירות התקלקל וזה נראה כאילו הנסיעה התבצעה ב-260 קמ"ש", טען הצעיר. 

יש לכם סיפורים מעניינים, וידאו ותמונות? שלחו לנו למייל האדום

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק