איך נראה משלוח במשקל 60 ק"ג של הירואין?

איך נראה משלוח סם בשווי של כ-12 מיליון שקלים? בלשי ימ"ר ש"י בשיתוף פעולה עם צה"ל תפסו הבוקר בגבול ישראל עם ירדן לא פחות מ-60 ק"ג של הרואין טהור. 3 פלסטינים החשודים בניסיון ההברחה נעצרו, אך במשטרה מאמינים כי יש מעורבים נוספים בפרשה

בלשי ימ"ר ש"י עם השלל שנתפס (חדשות 2)

משלוח לבן: בפעולה משותפת של בלשי היחידה המרכזית של מחוז ש"י וכוחות צה"ל נעצרו הבוקר שלושה פלסטינים החשודים שניסו להבריח 60 קילוגרם סם מסוג הרואין מגבול ירדן לשטח ישראל.

"הימ"ר עובד באופן ממוקד עם כל האמצעים העומדים לרשותו על מנת לסכל ניסיונות של הברחת סמים שבחלקם מיועדים לערים המרכזיות בארץ בהן תל-אביב ירושלים חיפה", סיפר רפ"ק גיל אלחדד, דובר מחוז ש"י לחדשות 2 באינטרנט, "המטרה היא לתפוס את הסמים בגבולות ולמנוע את המאבק מול הסוחרים".

אלחדד הוסיף וסיפר כי תפיסה של 60 קילוגרם הרואין טהור היא נדירה. "לא כל יום מאתרים כמויות כאלה של סמים, ההערכה היא שמדובר בסמים בשווי של 12 מיליון שקלים. גרם אחד של הרואין מורכב הן מהסם והן מחומרי ערבוב שונים שמטרתם לעשות רווח כספי יותר גדול, כך שכל מנה נמכרת בממוצע ב-100 שקלים".

שלושת החשודים, פלסטינים תושבי אזור יהודה ושומרון, מוכרים למשטרה. בית משפט השלום בירושלים האריך היום את מעצרם בשבעה ימים והחקירה רק בראשיתה. במשטרה מאמינים כי ישנם מעורבים נוספים בניסיון ההברחה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק