תעלומה בחיפה: תאונת עבודה או רצח?

במשטרה מתחזק החשד שמותו של הפועל איליה לויטס שנהרג הבוקר מלבנה באתר בנייה, נגרם על ידי אלמונים שניסו להציג זאת כתאונת עבודה. שאר הפועלים והקבלן נעלמו, ואיש לא מבין כיצד לבנה נפלה מגובה רב כל כך ונחתה דווקא על ראשו של הפעול שנמצא לבדו במקום

אתר הבנייה בו נהרג הפועל (חדשות 2)

תאונת עבודה או רצח בדם קר? פועל בן 57 נהרג היום באתר בנייה בחיפה כשלבנה נפלה על ראשו מגובה רב. בתחילה סברו השוטרים במדובר בתאונת עבודה מצערת, אולם כעת גובר החשד כי מישהו התנקש בחייו של האיש.

צוותי מד"א הוזעקו הבוקר סמוך לשעה 8:00 כדי לטפל באיליה לויטס שנפגע בראשו, אולם לאחר מספר ניסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותו במקום. לויטס נפצע בזמן שעמד בקומת הקרקע של בניין, בסמוך לפיר המדרגות. צוות זיהוי פלילי של המשטרה מצא כי לא ייתכן שהלבנה נפלה באופן מקרי דווקא עליו, וכי הלבנה כלל לא הייתה אמורה ליפול.

השוטרים שהגיעו למקום הופתעו לגלות את אתר הבנייה נטוש לחלוטין. תוך זמןו קצר התברר להם שהקבלן והעובדים הנוספים ברחו מהמקום. לאחר שאיתרו את יזם הבנייה, הוא טען שאינו מכיר את הקבלן אך עוכב לחקירה. כעת מתחזקת ההערכה במשטרה כי לא יד הגורל הביאה למותו של לויטס, אלא שמישהו השליך את הלבנה ונמלט מהזירה. חקירת הפרשה הפכה לפלילית ותימשך בימים הקרוב.