אשדוד: מורה לנהיגה נהג שיכור ודרס צעירה

דווקא מי שאמור לחנך לנהיגה זהירה ובטוחה, היה מעורב בתאונה קשה תחת השפעת אלכוהול: מורה לנהיגה נתפס לאחר שדרס צעירה סמוך לחוף הים באשדוד, כשבדמו רמת אלכוהול שהיא כפולה מהמותר. למרבה ההפתעה, לאחר התאונה הוחזר לו רשיונו על ידי המשטרה

תמונות מזירת האירוע (חדשות 2)

דוגמה ראויה? ממש לא בטוח: מורה לנהיגה ומרצה לנהיגה מונעת, פגע בליל חמישי האחרון בהולכת רגל שחצתה את הכביש סמוך לחוף לידו באשדוד - כך מדווח אתר האינטרנט "אשדוד-נט".

אם לא די בכך, כאשר עבר המורה בדיקת ינשוף לאחר התאונה, התגלה כי הוא שיכור, ובדמו רמת אלכוהול כפולה מהמותר בחוק. עדי ראייה לתאונה סיפרו כי מעוצמת הפגיעה, עפה הולכת הרגל על שמשת הרכב והוטחה בה בחוזקה. הצעירה בת ה-20 פונתה במצב בינוני לבית החולים "קפלן" ברחובות.

לאחר התאונה נעצר מורה הנהיגה לחקירה במשטרת אשדוד, ולאחר שרישיונו נשלל ממנו במקום התאונה - הוא הוחזר לו באופן זמני. עדיין לא ברור אם הוא ימשיך לעסוק במקצוע הוראת הנהיגה.

בתשובה לגבי שאלת חדשות 2 מדוע החזירה המשטרה למורה את רישיון הנהיגה שלו, הסביר גורם במשטרה כי לעתים בשימוע שמתקיים לאחר התאונה מתחשבים לפעמים בפרנסתו של הנהג ומאפשרים לו להמשיך לנהוג. בהמשך נפסל רשיונו של המורה לתקופה של 60 יום במסגרת שימוע. הוא יזומן לדין ויישלח מכתב למשרד הרישוי בדבר נסיבות האירוע.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק