אורי גוטליב נחקר בחשד שתקף צלם פפראצי

תקרית לא נעימה אירעה אמש בין השחקן המפורסם אורי גוטליב וצלם הפפראצי המוכר ברק פכטר. הצלם התלונן במשטרה שגוטליב תקף אותו במהלך הופעה ליד זיכרון יעקב, דחף אותו ושבר את מצלמתו. גוטליב עוכב לחקירה, אך שוחרר בסופה

הצלם טען: "גולטליב שבר את מצלמתי" (חדשות 2)

צלמי הפפראצ'י עוסקים בתיעוד הכוכבים ברגעים הפחות מוצלחים שלהם, אך לא פעם הם הופכים לגיבורים פעילים בסיפורים שמדווחים במדורי הרכילות, כפי שקרה אמש במהלך מופע של השחקן אורי גוטליב ליד זיכרון יעקב.

הצלם המוכר ברק פכטר התלונן במשטרה נגד גוטליב בטענה שתקף אותו ושבר את מצלמתו. לדברי פכטר - שעובד גם הוא עבור הזכיינית "רשת" - הוא הגיע לתעד את גוטליב, שהופיע אמש במבצר שוני סמוך לזיכרון יעקב, אלא שבניגוד לסיכום מוקדם עם ההפקה, גוטליב סירב לתת לו לעבוד.

"הצלם טען שגוטליב דחף אותו ושבר את המצלמה שלו בזמן ההופעה", סיפר לחדשות 2 סגן ניצב איתן מנשה, מפקד תחנת המשטרה בזיכרון יעקב. "הצלם הגיש תלונה במשטרה שבעקבותיה עוכב אמש גוטליב לחקירה, ושוחרר בסיומה".

גוטליב מופיע בימים אלה במספר תכניות ב"רשת", בהן "קצר משפחתי", והסדרה "אחד העם 101, בה הוא מגלם מספר דמויות. "השחקן סיפר בחקירתו כי לא תקף את הצלם, אלא רק הדף אותו לאחר שביקש ממנו מספר פעמים לזוז מדרכו", הוסיף סגן ניצב מנשה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק