הסיבה לרצח בחיפה: ויכוח על הטלוויזיה

הקשיש החשוד ברצח זוגתו הודה במעשה וסיפר לשוטרים כי דקר את שותפתו לחיים במהלך ויכוח על הטלוויזיה. במהלך החקירה תיאר החשוד מערכת יחסים עכורה וטען: "היא עצבנה אותי"

מיכאל גרבר שיחזר הערב בפני השוטרים כיצד רצח את בת זוגו לפנות בוקר בחיפה וטען בפניהם: היא עצבנה אותי. גרבר בן ה-77 סיפר כי דקר את זוגתו, פולינה לוצקי בת ה-74, במהלך ויכוח על הטלוויזיה.

הבוקר, שעות ספורות לאחר הרצח, התקשר גרבר למוקד המשטרה והודיע: "רצחתי את זוגתי".כ וחות משטרה ומד"א שהגיעו למקום קבעו את מותה של האישה ועצרו את גרבר מיד. "מדובר בסיפור מתמשך של מערכת קשרים לא טובה שהובילה להרבה מאוד כעסים. אנו חושדים שהבוקר החליט לרצוח את אשתו וכך עשה", ציינה מפקדת תחנת חיפה, נצ"מ אהובה תומר. שכניהם של בני הזוג אמרו כי השניים לא נהגו לצאת הרבה מהבית, "רק לקניות מדי פעם". הם מוכרים כזוג שקט. השניים לא מוכרים למשטרה.

החקירה: סכסוך מתמשך או התפרצות רגעית?

הדיווח על האירוע התקבל בסמוך לשעה 09:00 בבוקר, על ידי החשוד ברצח. הוא טען כי דקר את אשתו, וכוחות משטרה ומד"א הוקפצו לדירתם של השניים. הם מצאו בדירה אישה הדקורה מספר פעמים בפלג גופה העליון. הם ניסו לבצע בה פעולות החייאה, אך אלו עלו בתוהו, ומותה נקבע כאמור במקום.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האישה נדקרה כבר בשעה 05:00, אולם החשוד ברצח התקשר למשטרה רק ארבע שעות לאחר מכן. הבעל נעצר במקום, הודה ברצח אשתו ונלקח לחקירה בתחנת ימ"ר חוף. המשטרה ממשיכה לאסוף ממצאים נוספים בזירת הרצח, כשכעת נבדק הרקע: האם מדובר בסכסך מתמשך עליו לא דווח לרשויות הרווחה, או שמא מדובר בסכסוך רגעי שגרם להתפרצות הבעל.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק