חשד: בעל רצח את אשתו בחיפה

שוב מקרה חמור של אלימות במשפחה שנגמר בטרגדיה. ברחוב חרמון בחיפה התקבל דיווח על רצח. שוטרים שהגיעו למקום מצאו גופת אישה בת 75 כשעליה סימני אלימות. חשד כי האישה נרצחה על ידי בעלה, בן 77, שנעצר

חשד לרצח בחיפה: גופת אישה בת 75 נמצאה הבוקר בדירה ברחוב חרמון 18 בעיר, כשעליה סימני אלימות. בעלה בן ה-77 נעצר בחשד שרצח אותה בדקירות סכין. במשטרה אומרים כי השניים, עולים מחבר העמים, אינם מוכרים למשטרה, וכי בעבר לא התקבלו תלונות על אלימות במשפחה מבני הזוג. בשעות הצהריים הותר שמה של הנרצחת לפרסום: פולינה לוצקי.

הדיווח על האירוע התקבל בסמוך לשעה 09:00 בבוקר, על ידי החשוד ברצח. הוא טען כי דקר את אשתו, וכוחות משטרה ומד"א הוקפצו לדירתם של השניים. הם מצאו בדירה אישה הדקורה מספר פעמים בפלג גופה העליון. הם ניסו לבצע בה פעולות החייאה, אך אלו עלו בתוהו, ומותה נקבע במקום.

החקירה: סכסוך מתמשך או התפרצות רגעית?

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האישה נדקרה כבר בשעה 05:00, אולם החשוד ברצח התקשר למשטרה רק ארבע שעות לאחר מכן. הבעל נעצר במקום, הודה ברצח אשתו ונלקח לחקירה בתחנת ימ"ר חוף. המשטרה ממשיכה לאסוף ממצאים נוספים בזירת הרצח, כשכעת נבדק הרקע: האם מדובר בסכסך מתמשך עליו לא דווח לרשויות הרווחה, או שמא מדובר בסכסוך רגעי שגרם להתפרצות הבעל.

מהמשטרה נמסר הבוקר כי הזוג, שנישא לפני 18 שנים ועלה לארץ לפני שמונה שנים, לא היה מוכר על ידי השכנים, וככל הנראה דאג שלא לצאת לרוב מהדירה. לזוג גם לא היו ילדים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק