חשד: השקתה את חברתה לשוכרה - וקראה לידיד לאנוס אותה

תושבת הרצליה חשודה כי גרמה לחברתה, מיליונרית שירדה מן הארץ והגיעה לחופשה, לשתות לשוכרה - ולאחר מכן הזמינה חבר שיאנוס את השיכורה. המלכוד: המיליונרית ש"נאנסה" כלל לא זוכרת דבר, אך ה"אנס" כבר הודה שקיים עמה יחסי מין בהסכמה מלאה. המשטרה חוקרת

את החוויה שעברה ישראלית לשעבר לפני מספר שבועות היא אמנם לא זוכרת, אך אין זה מוריד ולו במעט מחומרת המעשה לו אחראית חברתה: היא השקתה אותה לשוכרה והזמינה חבר נוסף - כדי שיאנוס אותה. המשטרה ממשיכה לחקור את הפרשה החמורה.

א', תושבת הרצליה בת 30 מכירה זוג מיליונרים שירדו מן הארץ ומתגוררים זה זמן באחת מערי הקיט המפורסמות בעולם. היא נוהגת לבקרם בחו"ל, על חשבונם כמובן, וכשהם מגיעים לחופשה בארץ, היא מתלווה אליהם גם כאן. לפני מספר שבועות אירחה א' את חברתה המיליונרית, אך האחרונה לא ידעה אילו תכניות ערכה לה חברתה ההרצליינית.

היא הודיעה מראש למכר שלה כי בכוונתה "לסדר" לו את המיליונרית, ובינתיים השקתה אותה לשוכרה בביתה. כשחושיה היו מעורפלים לחלוטין, טלפנה א' למכר והזמינה אותו, על פי החשד, לקיים יחסי מין עם השיכורה הנמצאת בביתה. מרוב שתייה, השיכורה לא זכרה דבר מהלילה הסוער שעבר עליה, לכאורה, והמשיכה את חופשתה כרגיל עם בעלה.

"יחסי המין בוצעו בהסכמה"

מידע שהגיע לידי המשטרה עורר את הפרשה, שהתפרסמה הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות". במהלך החקירה נעצר ה"מכר", שהודה בחקירתו כי קיים יחסי מין עם האישה - אולם הדגיש כי הם בוצעו בהסכמתה של המיליונרית. כעת ממתינים במשטרה להגעתה לארץ, לאחר שעדכנו אותה על הפרשה.

בעדות ראשונית שמסרה במשטרה הודתה בכנות כי אינה זוכרת כלל ששכבה עם הגבר, אך הוא, כאמור דיווח כבר אחרת. במשטרה ימתינו כעת גם לתוצאות חקירתה של א', החשודה במעשה. ועל כך נאמר: עם כאלה חברים, מי צריך אויבים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק