ההומו שנחטף משחזר: "איימו שישחטו אותי"

הם קשרו לי את הידיים בחגורה, ובמשך כל הזמן איימו עליי שיישחטו אותי", כך תיאר בן ה-19 מטמרה את נסיעת האימה שבמהלכה נחטף על פי החשד על ידי בני משפחתו בגלל נטיותיו המיניות. "הם אזקו אותי בשרשראות בבית סבי ואיש מבני משפחתי לא חשב לעזור לי עד שהמשטרה הגיעה"

הצעיר מטמרה שנחטף אמש מתקשה להאמין שבני משפחתו הם אלו שעומדים כביכול מאחורי המעשה. יותר מכל הוא מתקשה להבין כיצד העינויים שאותם עבר היו אמורים להשפיע על נטיותיו המיניות ועל דרך החיים שעל פיה בחר לחיות את חייו - הרחק מבני משפחתו.

אמש סמוך לחצות, הוא יצא לבלות עם חבר כשלפתע, שעה שיצא מדירה בדרום תל אביב - התנפלו עליו על פי החשד חמישה קרובי משפחה, בהם אח, גיס ובני דודים מהיישוב טמרה שבו התגורר לפני שעבר לתל אביב. הם תקפו אותו ואת בן זוגו עם גז מדמיע, ואז, כשהוא מטושטש ומבולבל - הכניסו אותו לרכב שנסע בחזרה לטמרה.

הסצינה התל אביבית המוכרת שבה חי את חייו על פי נטיותיו המיניות בתקופה האחרונה, הפכה בן רגע לזירת קרב. "הם התיזו עליי גז מדמיע, הכניסו אותי למכונית ולקחו אותי בחזרה לכפר", שחזר הצעיר בן ה-19 את רגעי החטיפה אמש. "זו לא הפעם הראשונה שהם עושים דבר כזה, אבל את הנסיעה הזאת לא אשכח כל החיים שלי", סיפר לחדשות 2 באינטרנט.

"איש מבני משפחתי לא עזר לי"

"הם קשרו לי את הידיים בחגורה, ובמשך כל הזמן איימו עליי שישחטו אותי, שלא יתנו לי יותר לחזור לתל אביב, שיזרקו אותי לכלבים בכפר", תיאר הצעיר. "גם כשהגענו לשם הם המשיכו את האלימות שלהם כלפיי. הם כבלו אותי באזיקים ובשרשרת על מזרן בבית של סבא שלי. אף לא אחד מקרובי המשפחה חשב לעזור לי. עד שהמשטרה באה להוציא אותי מהבית".

העובדה שמדובר בבני משפחתו מקשה עליו את היכולת להתמודד עם מה שעבר. לדבריו, חוסר היכולת שלהם לקבל את עובדת היותו הומוסקסואל מתנגשת עם האופן שבו בחר לחיות. "אם הם ימשיכו להתנהג ככה, אני לא יודע איך זה יאפשר לי להישאר בקשר עם בני משפחתי", הסביר הצעיר. "מוטב לי שלא להיות איתם בקשר".

למזלו של הצעיר, חברו שהיה עמו מיהר לדווח למשטרה שפתחה בחיפושים אחריו. החיפושים החלו באזור תל אביב, והתרחבו לאזור שפרעם. כשבני המשפחה הבינו שמחפשים אחריהם, החליטו להסגיר עצמם לידי המשטרה, שעצרה את החמישה במקום.

ארבעה מהם הובאו היום לבית משפט השלום בתל אביב, שם הוארך מעצרם בחמישה ימים. מעצרו של חשוד נוסף שהינו קטין הוארך גם כן בבית משפט השלום לנוער. היום התברר שמספר ימים לפני המקרה, הגיש הצעיר תלונה במשטרה על כך שבני משפחתו מאיימים עליו בשל הנטיות המיניות שלו. גם אביו של המתלונן נעצר לאחר שעל פי החשד היה מעורב בחטיפה. 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק