גופה נמצאה בת"א, "מכוסה בדם"

גבר כבן 50 נמצא בצהריים ללא רוח חיים, כשעל גופו סימני אלימות, בחדר מדרגות ברחוב אלנבי בתל אביב. ככל הנראה, מדובר ברופא שיניים לו הייתה מרפאה בבניין. השכנים מספרים כי "הוא נהג להשתכר ולעשות בלאגנים"

גופת גבר כבן 50 נמצאה בצהריים בחדר מדרגות ברחוב אלנבי בתל אביב.

על הגופה התגלו סימני אלימות קשים, אחד השוטרים בזירה תיאר כי "כל גופו מכוסה בדם". חוקרי הזיהוי הפלילי נמצאים כעת במקום וחוקרים את הזירה. נבדקים מספר כיווני חקירה.

מבדיקה ראשונית של האירוע עולה כי הגבר היה רופא שיניים וכי בבניין בו נמצאה גופתו הייתה לו מרפאה, בה ככל נראה גם ישן בחלק מהלילות. שכנים סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי לעיתים היה הרופא משתכר ו"עושה בלאגנים, צועק קצת".

חוקרי המשטרה עדיין מנסים לברר האם מדובר ברצח או בפגיעה עצמית כלשהי. חוקרים נוספים מתשאלים את השכנים באזור.

נצרת: שניים נדקרו למוות

נראה שהאלימות הקיץ לא מפסיקה: מוקדם יותר החודש, נרצחו בדקירות גבר בן 55 ואדם נוסף בשנות ה-40 לחייו ברחוב המוסכים בנצרת. בן ה-55 פונה לבית החולים האנגלי בעיר ומאוחר יותר מת מפצעיו. בהמשך, הועברה לבית החולים גם גופתו של ההרוג הנוסף, שנמצא מת במקום.

תחילת האירוע בשעות הצהריים כשבמשטרה התקבל דיווח על אירוע דקירות סמוך לאחד המוסכים באזור. כוחות משטרה שהגיעו לאזור מצאו בתחילה את בן ה-55 כשהוא דקור במספר מקומות בגופו וצוות של מד"א פינה אותו לבית החולים. בהמשך, נמצא הדקור הנוסף בסמוך לאזור כשהוא ללא רוח חיים.

כוחות המשטרה במקום סגרו את הזירה והם אוספים ממצאים מהשטח אשר עשויים להביא לפענוח הרצח. החשד העיקרי הוא כי השניים משתייכים לאותה משפחה ושהרצח הוא תוצאה של סכסוך בן משפחות.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק