הסחנה: 3 בני אדם נעצרו ומאבטח נפצע באורח קשה בקטטה המונית בגן השלושה

לאורך כל חודשי הקיץ מגיעים אלפי ישראלים לגן השלושה כדי להתרחץ בבריכה הטבעית או לערוך מנגל. הפעם, הסתיים הבילוי של בני משפחה אחת במעצר לאחר שתקפו את אחד המאבטחים במקום, שנפצע קשה בראשו. בסך הכל נעצרו בתקרית 3 בני אדם, ביניהם גם מאבטחים

הסחנה בימים טובים יותר (חדשות 2)

מאבטח נפצע קשה ושלושה בני אדם עוכבו לחקירה במהלך קטטה המונית שפרצה היום בפארק הלאומי "גן השלושה" (הסחנה). מהמשטרה נמסר כי בין העצורים, גם בני אותה משפחה שתקפו את המאבטח בעת סגירת האתר. המאבטח שנפצע בראשו פונה במסוק לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם.

בעוד שנסיבות האירוע עדיין נחקרות, עולה ככל הנראה כי סירבו בני המשפחה לעזוב את המקום עם הסגירה, ולאחר שהגיע המאבטח לפנותם - התנפלו עליו ותקפו אותו. לאחר תחילת האירוע האלים, הגיעו למקום מאבטחים נוספים שניסו להרגיע את המהומה והתפתחה קטטה המונית.

מהמשטרה נמסר כי כאשר הגיעו למקום מאבטחים נוספים, הם הבחינו בחלק מבני המשפחה כשהם אוחזים סכינים. כמו כן, נאלץ אחד המאבטחים לירות באוויר מספר יריות כדי להשתלט על המהומה.

"המאבטח נפצע מחבטה בראשו, אך לא ידוע עדיין ממה", אמר לחדשות 2 באינטרנט פקד דורון מלכה, דובר מרחב העמקים במשטרה. מלכה הוסיף כי העצורים הם בני 25, 26 ו-38, שנחקרו במשטרה ומחר יובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בנצרת.

גן השלושה הוא אחד הפארקים הלאומיים הגדולים בארץ והוא שוכן למרגלות הר הגלבוע. במהלך חודשי הקיץ מגיעים למקום אנשים רבים, בעיקר כדי לעשות "על האש" ולשחות בבריכה הטבעית במקום.

רק לפני שלושה ימים, בשעות הצהריים, טבע בבריכה גבר כבן 50. כוחות הצלה הוזעקו למקום לאחר שהתקבל דיווח כי האיש טובע, הוא חולץ מהמים, אך המצילים שהיו במקום וניסו לבצע בו פעולות החייאה נכשלו במאמציהם. אך לאחר מספר ניסיונות שכשלו בדרך לבית החולים נקבע מותו של בן ה-50.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק