קריית אתא: בת 6 הושארה נעולה במשך 14 שעות

אב בשנות ה-40 לחייו חשוד כי השאיר אמש את בתו בת ה-6 נעולה בדירתו ללא השגחה במשך לא פחות מ-14 שעות. הילדה, שבשלב מסוים נבהלה ולא ידעה מה לעשות, הזעיקה את המשטרה שחילצה אותה מהדירה. כעבור זמן קצר אותר ונעצר אביה שאמר להגנתו: נסעתי לנתניה ולא לקחתי אותה כי יש שם עבריינים

הושארה בבית 14 שעות. אילוסטרציה (shutterstock)

ילדה בת שש ששהתה בבית אביה בקריית אתא הושארה אמש לבדה במשך לא פחות מ-14 שעות כשהיא נעולה ללא כל השגחה. לאחר שהצליחה להזעיק את המשטרה אותר אביה שטען להגנתו: נסעתי לנתניה ולא לקחתי אותה כי יש שם עבריינים.

שוטרי משרת זבולון וצוות כיבוי אש מתחנת חיפה הגיעו לדירה לאחר שהוזעקו על ידי הילדה. הם חילצו אותה כשהיא בריאה ושלמה. מבדיקה ראשונית עולה כי הילדה ששהתה אצל אביה במסגרת הסדר משמורת הושארה לבדה שעות ארוכות לאחר שאביה החליט לצאת מהדירה.

לאחר 14 שעות שהושארה לבדה, לא ידעה הילדה מה לעשות והחליטה להתקשר לכוחות ההצלה. נצ"מ בני אבליה, מפקד משטרת זבולון סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי אביה של הילדה אותר ונלקח לפנות בוקר לחקירה בתחנת המשטרה.

אבליה מספר כי בחקירתו אמר להגנתו האב כי יצא לנתניה לבד והחליט להשאיר את בתו בדירה כי בנתניה יש עבריינים. לאחר החקירה הוא נכלא, ויובא הבוקר לדיון בנוגע להארכת מעצרו.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק