היורה בפאב בראש פינה: בעל הפאב וחבריו איימו להרוג אותי

ולדימיר חבקין בן ה-30 בילה אמש בפאב בראש פינה, עזב את המקום, חזר כשהוא חמוש באקדח וסכין קומנדו והחל לירות לכל עבר. בנס אף אחד לא נפגע. החשוד, שמעצרו הוארך היום ב-6 ימים, טוען שבעל הפאב וחבריו איימו לרצוח אותו. מדוע? הכל התחיל כנראה בגלל חלון שבור

נכנס לפאב וריסס. אילוסטרציה (רויטרס)

המערב הפרוע הגיע לראש פינה. לקוח שעזב בשקט פאב אתמול לפנות בוקר, שב אליו מאוחר יותר חמוש באקדח והחל לירות לכל עבר, כשהוא מכוון בעיקר לבעלי הפאב. בנס אף אחד לא נפגע. בית המשפט האריך הלילה את מעצרו בשישה ימים.

ולדימיר חבקין, תושב צפת בן 30, נכנס אתמול בשלוש לפנות בוקר לפאב "ג'וליאן" שבאזור הבילויים סמוך לראש פינה, כשהוא חמוש בסכין קומנדו ואקדח שנמצא בבעלותו ברישיון מעבודתו כמאבטח. עם כניסתו, החל ולדימיר לירות לכל עבר כשהוא מכוון בעיקר לעברו של בעלי המקום.

"הוא בילה מוקדם יותר בפאב", סיפר רפ"ק ערן שקד, דובר משטרת מחוז הגליל. "משהו גרם לו לחזור מאוחר יותר, לאחר שעזב את המקום. "ממש במקרה היה בסביבה רס"מ מתי שלג מיס"מ גליל , ששמע את היריות, הגיע למקום, זינק על החשוד, ניטרל ועצר אותו", סיפר שקד.

הכל התחיל בגלל חלון שבור

עו"ד סרי חורי, פרקליטו של החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על הרקע של האירוע. "החשוד נקלע לויכוח מילולי עם בעל המקום על חלון של דלת שנשבר, והבעלים רצה שהחשוד יפצה אותו ב-200 שקלים. משהוויכוח נמשך, פנו השניים לתחנת המשטרה של ראש פינה, הנמצאת ממש מעבר לכביש אך גם שם הם לא מצאו פשרה".

עורך הדין ממשיך ומספר כי החשוד טוען שבעל הפאב וחבריו איימו לרצוח אותו מחוץ לתחנת המשטרה. "ולדימיר שהרגיש מאוים, ושתה כמויות רבות של אלכוהול באותו ערב, חזר לביתו בצפת בכדי לאסוף את כלי הנשק ושב לפאב", הוא מספר. בדרך נס אף אדם לא נפגע.

"ולדימיר בעל עבר פלילי נקי. הוא הודה במעשיו, שיתף פעולה עם החוקרים ושיחזר את האירוע מליל אמש", אמר חורי והסיף כי החשוד הביע צער על מעשיו ולא התכוון באמת לפגוע באף אחד.

בית משפט השלום בנצרת האריך את מעצרו של החשוד בשישה ימים בגין ניסיון לרצח.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק