עבריין מין סדרתי נתפס על חם

המשטרה לכדה אתמול בכפר סבא צעיר בן 21 מצפון ת"א, החשוד שביצע מעשים מגונים וחשף את עצמו לעיני יותר מ-10 נשים וצעירות שונות. על פי החשד, הצעיר נהג לעקוב אחרי נשים בשעת לילה לסמטה חשוכה, ואז התערטל בפניהן ונגע בכמה מהן. אתמול הוא נלכד על חם כשחשף עצמו לעיני צעירה בכפר סבא. המשטרה: נערוך לו מסדר זיהוי

החשד: עבריין מין סדרתי. צילום ארכיון (חדשות 2)

צעיר בן 21 מצפון תל אביב, החשוד כעבריין מין סדרתי, נלכד אתמול על חם בשעה שהתערטל לעיני צעירה סמוך לביתה בכפר סבא.

חקירת הפרשה במשטרה נמשכה מספר חודשים. על פי החשדות נגדו, נהג החשוד לעקוב אחר נשים צעירות בשעות הלילה, וכשהן נכנסו לסמטה חשוכה או לכניסה לבניין – הוא חשף את עצמו בפניהן וביצע בעצמו מעשה מגונה תוך שהוא מכסה את פניו בחולצתו.

"מדובר בדפוס פעולה דומה בכל המקרים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק מתן גלט, ראש לשכת חקירות במרחב ירקון. "התוקף הגיע עם אותו רכב, כשפלג גופו התחתון חשוף, וכל פעם הוא מנסה לבצע מעשה מגונה בעצמו עד אשר המותקפת צורחת - ואז הוא נמלט מהמקום".

חשוד ב-10 מקרים של מעשים מגונים

במשטרה אומרים כי הצעיר חשוד בלא פחות מ-10 אירועים של מעשים מגונים, כשדפוס הפעולה של התוקף היה זהה. בחלק מהמקרים הצעיר אף נגע בגופן של הנשים, ובכמה מהאירועים המותקפות צעקו ואף ניסו להכות את הצעיר, מה שהבריח אותו מהמקום במהירות. 

אתמול נעצר החשוד, כאמור צעיר בן 21 מצפון תל אביב, סמוך מאד לבניין בו ניסה לבצע מעשה מגונה בצעירה מכפר סבא. הצעירה התלוננה במשטרה, שהגיעה למקום במהירות ולכדה את הצעיר על חם.

בית המשפט צפוי להוציא צו איסור פרסום על שמו ותמונתו, כדי לבצע מסדר זיהוי, שם יוכלו חלק מהמתלוננות לזהותו. היום האריך בית משפט השלום בתל אביב את מעצרו של החשוד בחמישה ימים.