באר שבע: גבר ואישה נורו למוות בעיר; נבדק חשד לרצח

גופותיהם של שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם נמצאו הלילה בבית פרטי בב"ש. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותם של השניים וכעת חושדים במשטרה כי מדובר ברצח כפול על רקע סכסוך עם גורם שלישי. "החקירה מובילה כרגע למספר כיוונים", אמר סנ"צ יוסי כהן, מפקד משטרת ב"ש. החקירה הועברה ליחידה המרכזית של מרחב הנגב

חשד לרצח כפול בדרום: כוחות משטרה שהוזעקו לפנות בוקר לבית פרטי בשכונת נחל בקע בבאר שבע, בעקבות דיווח על קולות ירי, מצאו את גופותיהם של גבר ואישה ועליהם סימני ירי. הנרצחים הם ורוניקה קור בת ה-18 ומשה אבייב בן ה-24.

"כשהגענו למקום מצאנו את הצעירים מחוסרי הכרה עם פצעי ירי", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט שרי מלצר, פראמדיקית של מד"א. "לגבי הבחורה לא יכולנו לעשות כלום, ובבחור ביצענו פעולות החייאה ממושכות, אך לבסוף נאלצנו לקבוע את מותו", הוסיפה מלצר. 

מחקירה ראשונית של השוטרים ומאיסוף הממצאים במקום עולה חשד לפלילים, וכעת מעריכים במשטרה כי השניים נרצחו בירייה, זאת על רקע סכסוך עם אדם נוסף. לאחר היוודע דבר הרצח התאספו מחוץ לבית המשפחה קרובי משפחה וחברים רבים, שמיררו בבכי לאור התוצאות הקשות של האירוע.

"החקירה מובילה כרגע למספר כיוונים", אמר לחדשות 2 סגן ניצב יוסי כהן, מפקד משטרת באר שבע. "מבחינתנו יושקעו כל המאמצים בתיק הזה כדי להגיע לפענוח", הוסיף כהן. לבקשת המשטרה, הוציא בית המשפט צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

בהערכת מצב שקיים מפקד המחוז ניצב יוחנן דנינו הוחלט להעביר את החקירה ליחידה המרכזית של מרחב הנגב. עד כה לא נעצרו חשודים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק