3 טון בשר מוברח נתפסו בתוך מיכלית ביוב

גנבים ממזרח ירושלים הבריחו מרמאללה טונות של בשר בקר וכבש, שהיה אמור לעשות את דרכו למקרר שלכם - כל זאת בתוך לא פחות ולא יותר מאשר מיכלית ביוב. המשטרה הצליחה לשים את ידיה על הסחורה ה"מסריחה" ולעצור את הנהג. במשרד החקלאות מזהירים: "אין לקנות בשר ממקומות לא מוכרים ללא תאריך ייצור ותפוגה"

הבשר במשאית הביוב (חדשות 2)

ביום משמשת המשאית הזו לשאיבת ביוב, אבל בלילה היא הופכת לאמצעי להברחת בשר מהשטחים - היישר לצלחת שלכם.

במחסום חיזמה באזור ירושלים הופתעו היום לגלות כמות גדולה של בשר בקר וכבש במהלך בידוק שגרתי של רכבים שעברו במקום. פקחי יחידת הפיצו"ח (פיקוח צומח וחי) של משרד החקלאות בסיוע שוטרי מג"ב ושוטרי משטרה צבאית, עצרו את המבריח, תושב מזרח ירושלים בשנות ה-30 לחייו, והורו להשמיד את הבשר באופן מיידי.

מחקירה ראשונית עולה כי מקור הסחורה ברמאללה וכי היא תוכננה להיות משווקת בנקודות ממכר במרכז הארץ. מנהל יחידת הפיצו"ח, רואי קליגר, מסר כי "תפיסות הבשר המוברח מבוססות על מידע מודיעיני רחב. בכל שנה לקראת החגים אנו עדים לעלייה בניסיונות הברחה מסוג זה. כמו שראיתם אין גבול לדמיונם של המבריחים ולא אכפת להם כי תוך כדי יצירת כיסוי 'מסריח' הם פוגעים בבריאותו של הציבור".

ממשרד החקלאות נמסר בעקבות אירוע התפיסה כי "הציבור מתבקש להקפיד לרכוש בשר רק במקומות מוכרים הנמצאים תחת פיקוח". והוסיף כי "יש להקפיד על מוצר באריזה מקורית ולשים לב לסימון של תאריך ייצור ותאריך פג תוקף".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק