החשד: בעל רצח את אשתו בדקירות

כוחות משטרה גדולים הוזעקו לדירה ברחוב הדס באופקים, לאחר שהתקבל דיווח על אישה כבת 50 שנמצאה שם ללא רוח חיים ועם סימני אלימות קשים על גופה. בעלה של האישה חשוד ברצח. "לא ידוע על תלונות בעבר של האישה", סיפר דובר מרחב נגב במשטרה לחדשות 2 באינטרנט, "יש לה משפחה מצומצמת וכל כיווני החקירה נבדקים כעת"

גופתה של אישה כבת 50 ועליה סימני אלימות קשים נמצאה בדירה ברחוב הדס בעיר אופקים. במשטרה מעריכים כי האישה נרצחה, החשוד המרכזי ברצח: בעלה.

בסביבות השעה 16:30 התקבל דיווח במשטרת אופקים על חשד לרצח. כוחות גדולים הוזעקו לדירה ברחוב הדס בעיר, ומצאו שם אישה כבת 50 כשהיא שותתת דם וללא רוח חיים. על הגופה נמצאו סימני אלימות קשים, כולל סימני דקירות בפלג הגוף העליון, ולכן מעריכים במשטרה כי מדובר ברצח.

"בשעה זו אנחנו מנסים לברר פרטים עם השכנים ועדים נוספים", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מרחב נגב במשטרה. "במקום נמצאים כוחות גדולים כולל ניידת זיהוי פלילי. לא ידוע על תלונות בעבר של האישה, יש לה משפחה מצומצמת וכל כיווני החקירה נבדקים כעת".

"חייכה תמיד, עזרה לכולם"

המשטרה מנסה לאתר בשעה זו את בני משפחתה של האישה. גופתה של האישה תועבר בהמשך לנתיחה שלאחר המוות במכון לרפואה משפטית באבו כביר, זאת כדי לנסות לשפוך אור על סיבת המוות.

חבריה של האישה קיבלו בהלם את דבר מותה. "הכל היה בסדר, היא לא אמרה כלום", סיפרה אחת מחברותיה לעבודה. "היא עבדה איתנו במפעל לאריזת חסה, תמיד עזרה לכולם והייתה אמורה לחגוג את יום הולדתה עוד מעט". חברה אחרת הוסיפה: "היא לא הגיעה ביומיים האחרונים לעבודה וחשבנו שהיא בבית. היא תמיד חייכה".