בני זוג בלעו 109 קונדומים עם קוקאין

שוטרי ימ"ר תל אביב פרצו אתמול בלילה לחדר בית מלון בירושלים, ומצאו שם בני זוג מקולומביה, גבר ואישה, ולצידם 109 קונדומים מלאים בקוקאין נוזלי בשווי של כ-300 אלף דולר. השניים הצליחו להבריח את הסם בתוך קיבתם, למרות הסיכון לחייהם, אולם נעצרו במקום והיום הוארך מעצרם ב-7 ימים

הברחה מהבטן: בני זוג מקולומביה הבריחו לישראל לא פחות מ-3.2 קילוגרם קוקאין נוזלי בשווי כ-300 אלף דולר, בתוך 109 קונדומים קשורים - וכל זאת בתוך קיבתם.

בני הזוג נכנסו לישראל דרך נמל התעופה בן-גוריון. בעקבות מידע מודיעיני, עקבו שוטרי ימ"ר תל אביב אחר השניים - עד שאתמול בלילה הם נתפסו על חם בחדר בית מלון בירושלים.

השוטרים פרצו לחדר בשעת לילה מאוחרת, בשעה שבני הזוג ישנו שנת ישרים במיטה, ולצידם מפוזרים על המיטה וגם מוסלקים בתקרת החדר למעלה מ-100 קונדומים מלאים בסם היקר, חלקם בתוך קופסאות פח של עוגיות ושל חטיף צ'יפס.

הברחה שהייתה עלולה להסתיים במוות

האישה, צעירה בת 22, נשאה בגופה 49 קונדומים, ואילו בן זוגה, בן 35, נשא בגופו 60 קונדומים. חשוב לציין כי הברחה של כמות גדולה כל כך של סמים בתוך הגוף אינה שגרתית ומהווה סיכון גדול לחייו של המבריח. די בקונדום אחד שהיה מתפוצץ בתוך הקיבה בכדי לגרום למוות כתוצאה מ"מנת יתר". שני החשודים נעצרו במקום והיום הוארך מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב ב-7 ימים.

ראש מפלג סמים בימ"ר תל אביב, סגן ניצב ידידיה סבג, אמר כי השניים פלטו את כל הסמים שהיו בגופם. "באמצעות השיטה הזו של בליעת קונדומים", סיפר סנ"צ סבג לחדשות 2 באינטרנט, "הם יכולים לדחוס יותר ממה שהם היו יכולים להביא באופן עצמאי". כעת מחפשת המשטרה אחר איש הקשר שלהם בישראל, אליו היו אמורים להעביר את הסמים.