עורך הדין בילה במלון עם צעירה וקוקאין

שוטרים הוזעקו אתמול לבית מלון בהרצליה בעקבות דיווח של הקב"ט על "אדם חשוד", ומצאו שם עורך דין, יהודי תושב יפו, שבילה בחדר המלון עם צעירה ועם יותר מ-8 גרם קוקאין ו-9 גרם מריחואנה, ובכיס מעילו גם 14 אלף שקלים במזומן. היום הוא הובא לדיון הארכת מעצרו, הצעירה נחקרה ושוחררה לביתה

קוק בצהריים? צילום אילוסטרציה (אילוסטרציה)

עורך דין בצד הלא נכון של החוק? תושב יפו, עורך דין בן 39, נעצר אתמול על ידי המשטרה בחשד שהחזיק ברשותו סמים מסוג קוקאין ומריחואנה. בית משפט השלום בתל אביב האריך בצהריים את מעצרו בחמישה ימים.

שוטרי הסיור של תחנת גלילות הוזעקו אתמול לאחד מבתי המלון בהרצליה, בעקבות דיווח של הקב"ט כי אדם חשוד נכנס למלון. כשהגיעו לחדר החשוד, נדהמו השוטרים למצוא שם פרט לאדם החשוד ולצעירה שבילתה עמו גם סם החשוד כקוקאין במשקל 8.8 גרם, וכן סם החשוד כמריחואנה במשקל 9.1 גרם. עד מהרה התברר כי מדובר בעורך דין מיפו, שבמעילו נמצא גם סכום של 14 אלף שקלים.

בחדר בית המלון הייתה גם צעירה בת 29, שבילתה עם החשוד בחדרו. הצעירה, תושבת חולון, שוחררה בתום תשאול קצר במקום.לעומתה, עורך הדין נעצר במקום והבוקר הובא לדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

במאי השנה נעצרה עורכת דין בת 39 מתל אביב, בחשד שגם היא החזיקה סמים מסוג קוקאים ומריחואנה. עשרות שתילי מריחואנה נמצאו בדירתה, וגם בעלה נעצר עמה בחשד כי היה מודע לקיום המעבדה.