חשד: עובד זר תקף מינית ילד בן 10

מקרה חמור נוסף של תקיפת ילדים: עובד זר מהודו נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים בילד בן 10. האירוע נחשף לאחר שהילד סיפר לבעל מכולת בפתח תקווה על כך שהותקף, וזה מיהר להזעיק את המשטרה שאיתרה ועצרה את החשוד. בחקירתו קשר עצמו החשוד למעשים

עובד זר מהודו נעצר אתמול בפתח תקווה בחשד שביצע מעשנים מגונים בילד בן 10. בעל מכולת שחשד בו הזעיק את המשטרה. החשוד, שעובד כמטפל של קשיש הודה במעשים המיוחסים לו.

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הילד בן 10 פנה לאחרונה לבעל מכולת בעיר שבניהם היכרות מוקדמת, וחשף בפניו כי עובד זר שנוהג להגיע למקום תקף אותו מינית.

בעל המכולת הזעיק במהרה את המשטרה שעצרה את החשוד בן 26, שמועסק כמטפל בקשיש. הוא נלקח לחקירה שם התגלה כי הוא ביצע את המעשים מספר פעמים נוספות. החשוד קשר עצמו לחשדות.

בוצעו בילד "מעשים חמורים מאוד"

"הוא חשוד שביצע בו כמה פעמים מעשים מגונים, בחלק מהפעמים מעשים חמורים מאוד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ראש משרד החקירות בתחנת פתח תקווה עו"ד פקד שי גז.

לדברי גז, החשוד הודה עד כה רק באחד מהמקרים וכי החקירה בנושא נמשכת. במקביל נמשך החיקור במשרד הרווחה. החשוד יובא היום לדיון בנוגע להארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח-תקווה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק