משה פרץ למעריצים: "תקוו לטוב"

מרגיע את הרוחות: בעקבות מעצרו המתוקשר של משה פרץ, החליט הזמר המפורסם לפרסם הודעה למעריציו באמצעות עמוד הפייסבוק שלו: "אני שומע שרבים מכם, בעיקר הצעירים שביניכם, מאוד מודאגים ונמצאים במצב של לחץ גדול מדי", כתב פרץ. "אני מבקש מכם להירגע ולקוות לטוב"

מעצרו של משה פרץ מסעיר את המעריצים ברחבי הארץ שמבקשים לדעת מה יעלה בגורלו של הזמר האהוב. מאז הפרסום הבוקר על דבר מעצרו לאחר חקירה שעבר בימים האחרונים, בחר פרץ לפרסם הודעה מיוחדת בדף הפייסבוק שלו למעריציו שבה כתב:

"לכל מעריציי ואוהביי,

אני רוצה להודות לכם על כל התמיכה והאהבה שאתם מעניקים לי בימים האחרונים. אתם נותנים לי את הכוח להתמודד עם המצב אליו נקלעתי. אני שומע שרבים מכם, בעיקר הצעירים שביניכם, מאוד מודאגים ונמצאים במצב של לחץ גדול מדי, אני מבקש מכם להירגע ולקוות לטוב, כי גם אתם כמוני יודעים שאלוהים שומר עלינו מלמעלה ונותן לנו את הכוח להמשיך.

אוהב אתכם המון, משה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהפרשה? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

בשעות הבוקר נעצר הזמר המפורסם בחשד להעלמת מס בהיקף של מיליוני שקלים ובדיווח כוזב למע"מ, ושוחרר בערבות זמן קצר לאחר מכן.

שוחרר בערבות עם צו עיכוב יציאה מהארץ נגדו

השוטרים, שפשטו על דירתו של הזמר בקרית עקרון וביתו של אמרגו בגדרה, מצאו במקום מסמכים רבים הקושרים את השניים לעבירות.  בנוסף מסרה רשות המיסים נמסר כי במהלך הימים האחרונים נגבו עדויות נוספות, המחזקות את הראיות בתיק החקירה.

האמרגן, אמנון זנדאני, שהיה עצור ביומיים האחרונים באותם חשדות, שוחרר בינתיים בתנאים מגבילים. פרץ נעצר על ידי רשות המיסים ושוחרר בערבות עצמית של 250,000 שקלים זמן קצר לאחר מכן. לטענת הרשות, הודה הזמר ביחד עם מנהלו האישי בחשדות המיוחסות להם. נגד פרץ עומד גם צו עיכוב יציאה מהארץ למשך 180 יום.

למצלמת חדשות 2 אמר היום פרץ, עם צאתו מהמעצר, כי "אני מנוע מלהגיב. שיהיה לכולכם יום טוב".

ממשרד יחסי הציבור של משה פרץ נמסר: "משה פרץ ומנהלו האישי אמנון זנדאני משתפים פעולה עם רשות המיסים. אנו מקווים כי חקירת רשות המיסים תושלם בהקדם ותוצאותיה יהיו לשביעות רצון כל הצדדים".

"פרץ והאמרגן התחלקו ביניהם בהכנסות שלא דווחו"

הפרשה התפוצצה שלשום כשהזמר ואמרגנו אמנון זנדאני נחקרו יחד ברשות המיסים בעקבות חשד לפיו התשלומים שקיבל הזמר מהופעות באירועים פרטיים לא דווחו לרשויות. לאחר אותה חקירה ראשונית שוחרר פרץ, אולם אמרגנו זנדאני נותר במעצר.

בחקירתם של השניים עלה כי הם "נהגו להשמיט את ההכנסות מהופעות, בשנים 2007-2009, בעיקר באירועים פרטיים. בגין חלק גדול מההכנסות מההופעות לא הוצאו חשבוניות מס ואף לא דווח עליהן למע"מ, ובמקרים האחרים, החשבוניות נרשמו רק על חלק מההכנסה בפועל. לפי הבקשה, הזמר והאמרגן התחלקו ביניהם בהכנסות שלא דווחו", כך בהודעת שהוציאה היום רשות המיסים.

מטעמו של פרץ נמסר עם התפוצצות הפרשה שלשום כי, "בסך הכל מדובר בבדיקת ספרים שגרתית של מע"מ ומאחר ואנחנו משלמים את המיסים כחוק. אנו בטוחים שהבדיקה תסתיים מהר לשביעות רצונם של כל הצדדים המעורבים".

אמרגנו של משה פרץ יישאר במעצר

משה פרץ יוצא מהחקירה