לראשונה: חברתו של בן דרור מדברת

איתי בן דרור, החשוד ברצח שלושת ילדיו, עומת היום שוב עם הקריאות "רוצח". בריאיון ראשון מדברת היום חברתו האחרונה – וטוענת שהוא התנהג כאדם נורמטיבי

"אתה מצטער איתי? הילדים שלי לנצח. הילדים שלי תמיד לנצח, עומר, רוני ואור", פנה היום דודם של שלושת ילדיו של איתי בן דרור לחשוד ברציחתם שהובא להארכת מעצר נוספת בבית משפט השלום ברמלה.

בבית משפט השלום ברמלה נערכה הבוקר פגישה טעונה במיוחד. אלברט, דודם של עומר רוני ואור, שנרצחו על פי החשד על ידי אביהם, התקשה לעמוד מול מי שככל הנראה רצח את שלושת אחייניו.

"איתי, תסתכל עלי בעיניים ותגיד שאהבת את הילדים שלך", הוא דורש לשמוע ממנו - ולא נענה, כשבן דרור יושב לאורך כל הדיון עם הפנים מושפלות וסימני הרצח המחריד ניכרים עדיין על ידיו.

הניסיון של המשטרה להבין מה גורם לאב לרצוח את ילדיו מעלה תמונה משפחתית מורכבת. לאחר שעזב את אשתו לילך שם טוב וגם את הילדים, עבר בן דרור לגור בביתה של בת זוגו האחרת. היום, היא התייחסה לראשונה לרצח וטענה כי החשוד ברצח המתועב התנהג באופן נורמטיבי.

"ברור שזה מעציב אותי, כמו שאת כולם", היא אומרת. "מה שהיה נגמר, מת, ואין לי מה להגיד יותר", היא מוסיפה. "זה לא רלוונטי בכלל. זה לא קשור לכלום. קיבלתי את זה בזעזוע, בהלם כמו כולם".

לאורך השיחה, מקפידה האישה להפריד עצמה ממקרה הרצח ומדגישה שלא ידעה ולא הבינה. היא גם מקפידה להמעיט בעצמת הקשר של בן דרור ושלה. "מה זה קשור אלי?", היא שואלת. "אני מרגישה כמו כל האנשים שמרגישים פה בשכונה זעזוע", היא מוסיפה.

כשהיא נשאלת אם הייתה יכולה לחזות שמשהו כזה יקרה, היא לא מהססת. "אי אפשר לחזות שום דבר. היום שום דבר ממה שאני אגיד לא יעזור", היא אומרת ומוסיפה שלא הייתה האדם הכי קרוב לבן דוד. "היו לו חברים הרבה יותר טובים", היא טוענת.

בינתיים, האריך היום בית המשפט בעשרה ימים את מעצרו של האיש הזה, איתי בן דרור, שהשאיר אחריו גרושה, בת זוג ואת שלושת הקברים של ילדיו. בהמשך, אולי, נוכל לקבל תשובה מה הוביל את החשוד ברצח לביצוע מעשה כה נתעב, בטירוף של רגע.

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק   

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב הרוצח: "עומר, רוני ואור שלי לנצח"

אם הילדים: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

צפו: משפחת האם נגד האב שרצח את ילדיו

איתי בן-דרור משחזר את רצח ילדיו

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם