"הילדים שלך? אתה רצחת אותם"

מעצרו של איתי בן-דרור הוארך ביום ב-10 ימים. לראשונה ניתן היה לראות את החתכים על זרועותיו, שנעשו באותו לילה בו רצח את 3 ילדיו בדירתו בנתניה. לפני הדיון חזר האב על המשפט: "הילדים שלי לנצח", אחיה של אם הילדים השיב לעברו: "רצחת אותם. אלו הילדים שלך?". עוד 10 ימים: כתב אישום נגד האב הרוצח

בית משפט השלום ברמלה האריך היום את מעצרו של איתי בן-דרור, האב שחשוד ברצח 3 ילדיו - עומר, רוני ואור בנתניה לפני כשבוע וחצי, ב-10 ימים. באולם הדיונים חזר בן-דרור מספר פעמים על המשפט: "הילדים שלי לנצח, עומר, רוני ואור".

בתגובה קרא לעברו אלברט שם-טוב, אחיה של לילך שם-טוב, אם הילדים: "איזה ילדים? רצחת אותם. אלו הילדים שלך?". קרוב משפחה נוסף אמר: "לילך עוד תפרח ותחזור לחיים נורמליים". שם-טוב תקף גם את גורמי הרווחה: "אף גורם רווחה רשמי לא היה אצל לילך מאז הרצח. לא פסיכולוג, לא עובדת סוציאלית, אף אחד".

השופט דוד שוהם ציין בהחלטתו כי הוא מצפה מהמשטרה והפרקליטות לסיים את החקירה ולהגיע להארכת המעצר הבאה, בעוד 10 ימים, עם כתב אישום.

מכתבים שכתבו הילדים נמצאו בזירת הרצח

במהלך הדיון אמר נציג המשטרה כי הם ממשיכים בגביית העדויות. בין היתר, נגבתה עדות ממשפחתו המאמצת של בן-דרור, מקיבוץ יראון. נציג המשטרה הוסיף כי הם ממתינים לחוות דעת נוספות וכן לדוח המלא של נתיחת גופות הילדים בכדי לגבש כתב אישום.

עו"ד רן אלון, פרקליטו של בן דרור מטעם הסניגוריה הציבורית, שאל לגבי מכתב שכתב הבן עומר לפני הרצח ונמצא בזירה. נציג המשטרה בתגובה ביקש שלא להתייחס לנושא אך ציין כי ברשותם מספר מכתבים שנכתבו על ידי הילדים שנרצחו ונמצאו בזירת האירוע.

הסניגור ביקש עוד להקל על תנאי המעצר של בן-דרור ולאפשר לו שלא להיות אזוק בידיו וברגליו במהלך הלילה. השופט ביקש משב"ס לבדוק את הנושא תוך הקפדה על שמירה על חייו של בן דרור.

כשיר לשהות במעצר - עוד לא ידוע אם יעמוד לדין

בשבוע שעבר, לאחר שהוצגה בדלתיים סגורות חוות הדעת הפסיכיאטרית בעניינו, החליט בית המשפט כי בן-דרור כשיר נפשית לשהות במעצר. בעקבות ההחלטה הוא הועבר מבית החולים הפסיכיאטרי בו שהה מאז הרצח - לידי אנשי השב"ס.

עם זאת, עורך דינו רן אלון, טען אז כי אין להשליך את ההחלטה על המשך המשפט: "אין להסיק מההחלטה על כשירותו לשבת במעצר - שהוא גם בהכרח יימצא כשיר לעמוד לדין", אמר לחדשות 2באינטרנט. "זה ייקבע לאחר בדיקה פסיכיאטרית ארוכה וממושכת יותר של שבועיים".

אם הילדים קמה מהשבעה: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

לילך שם-טוב ובני משפחתה סיימו בתחילת השבוע לשבת שבעה על שלושת ילדיה של לילך. האם וקרוביה עלו לבית העלמין בנתניה.

"אני נשבעת לכם שהוא יקבל את העונש", אמרה שם-טוב, ממררת בבכי מעל קברם של שלושת ילדיה. "הוא כל כך קינא שאני אוהבת אתכם. אני מצטערת שלא התרעתי, פחדתי שלא יהיה מי שיקשיב לי".

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב הרוצח: "עומר, רוני ואור שלי לנצח"

אם הילדים: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

צפו: משפחת האם נגד האב שרצח את ילדיו

איתי בן-דרור משחזר את רצח ילדיו

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם