הסוכן ח' הפיל 70 סוחרי סמים ונשק

סוכן סמוי של המשטרה שהצטרף לפעילות החמולות בכפרי המשולש ובנתניה הצליח לאסוף ראיות מרשיעות נגד למעלה מ-70 חשודים בסחר בסמים ובאמצעי לחימה. היום נחשפה עבודתו, לאחר שהמשטרה עצרה 51 מהחשודים. עכשיו יוכל לחזור ח' לאישתו ושני ילדיו

הסוכן הפיל 70 סוחרים (חדשות 2)

מבצע "משולש ברמודה": היום נחשף מבצע מוצלח של המשטרה לתפיסת סוחרי סמים וסוחרי נשק בנתניה ובכפרי המשולש. סוכן סמוי שהופעל במשך כשנה אסף ראיות נגד עשרות חשודים, והבוקר החל השלב הגלוי בחקירה, בו נעצרו כבר 51 חשודים.

בזכות עבודתו של השוטר הסמוי, שהשאיר בבית אישה ושני ילדים, נאספו ראיות נגד לפחות 70 עבריינים. העבירות רבות ומגוונות, וכוללות דרגות שונות של סחר ושימוש בלתי חוקי בסמים אסורים ובנשק. בין אמצעי הלחימה שהחליפו ידיים ניתן למצוא גם אקדחים אוטומטים, טילי לאו, רובי קלאצ'ניקוב ומטעני חבלה מאולתרים.

"היו רגעי פחד מטורפים שהייתי בטוח שגילו אותי, אבל תמיד ידעתי שיש את המפעילים בסביבה", מספר הסוכן ח'. ה"איש שבפנים" היה מוקף ב-800 שוטרים שהיו מעורבים במבצע. "הייתי הרבה בכפרי המשולש ותמיד השתדלתי לא לתפוס צד בסכסוכים בין החמולות כדי לא להסתכן", הוסיף הסוכן.

"החלק המפחיד היה הסחר באמצעי לחימה. היה מקרה בו נסעתי כשבמכוניתי שני מטעני צינור ומטען גדול נוסף" סיפר הסוכן ח'. "אלו הרי מטענים מאולתרים שהם בונים, לך תדע מתי הם יתפוצצו וירימו לך את אוטו". הוסיף ח'.

כעת יוכל לחזור ח' אל אשתו ושני ילדיו. הוא מקווה שיוכל להניח מאחוריו את השנה האחרונה, ומרוצה מהראיות הרבות שנאספו ויעזר להרשיע רבים מהמעורבים בסחר הבלתי חוקי בנשק וסמים בארץ.