חשד: בן 17 אנס וביצע מעשים מגונים באחותו בת ה-13

צעיר מירושלים נעצר היום בחשד כי אנס, ביצע מעשים מגונים ומעשי סדום באחותו בת ה-13 במשך 4 שנים. היום הוארך מעצרו עד יום ראשון - אז יוגש נגדו כתב אישום. המשפחה המומה מהמקרה. רשויות הרווחה דווחו עליו רק ביומיים האחרונים

חשד להתעללות מינית קשה בתוך המשפחה: נער בן 17 וחצי מירושלים נעצר היום בחשד כי התעלל באחותו בת ה-13 במשך ארבע שנים. היום הוארך מעצרו עד יום ראשון - אז יוגש נגדו כתב אישום בגין אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום.

האח החשוד לא הסכים היום לדבר - לא בכניסה לדיון ולא ביציאה ממנו. במשפחה רואים במקרה טרגדיה קשה, והאם בכתה היום רבות במהלך הדיון. היום מתברר כי רשויות הרווחה לא ידעו על דבר ההתעללות ועודכנו רק ביומיים האחרונים.

האב נאשם בהתעללות בבנותיו הקטנות

מוקדם יותר היום היום הוגש כתב אישום נגד תושב תל אביב בן 39 בגין ביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בבנותיו הקטנות מידי יום במשך שלוש שנים ארוכות.

לאב שבעה ילדים, בהם שלוש בנות בהן נהג על פי כתב האישום לבצע מעשי סדום. יותר מכולן סבלה בתו בת ה-12, שלגביה נטען כי אביה ניצל מועדים בהם יצאה אם המשפחה מהבית כדי לבצע בה את זממו. הוא נהג למשוך אותה לתוך אחד החדרים בבית, להפשיט אותה ולהגיע לסיפוק מיני.

לפי כתב האישום, דבר לא עמד בפני רצונו החולני, והוא אמר לביתו כי הוא "אדם חולה", וביקש "להוציא חלב כדי להרגיש טוב". בנוסף הוא היה נותן לה ממתקים, ודורש כי בתמורה תשמור את מעשיו בסוד. "אמך לא צריכה לדעת על כך דבר", היה אומר לה תכופות.

במהלך אותה תקופה חשוד האב כי ניסה ללטף ולבצע מעשים מגונים גם את בנותיו האחרות. לאחר מספר פעמים דרשה ממנו אחת הילדות להפסיק, והוא אכן נבהל וחדל ממעשיו. פרקליטות מחוז תל-אביב ביקשה מבית המשפט להשאיר את האב במעצר, בשל מסוכנותו לבנות, וזה נענה לבקשה.