נעצר אביו של הנכה שנקבר בחצר

מסתעפת חקירת פרשת מותו של הצעיר הנכה, שגופתו נמצאה בחצר בית ביישוב רהט. הלילה נעצר אביו של הצעיר, לאחר שנמלט מהיישוב ונמצא מסתתר בבית בשטחים. במשטרה ממתינים לתוצאות נתיחת הגופה, ואז יוחלט האם לייחס חשד לרצח לאב או לאם וקרוב משפחה נוסף שנעצרו בפרשה

גופה בחצר הבית. צילום ארכיון (חדשות 2)

התפתחות בפרשת מותו המסתורי של הצעיר הנכה מרהט: המשטרה עצרה הלילה את אביו בחשד למעורבות בגרימת מותו. בשלב זה ממתינה המשטרה לנתיחת גופתו של הצעיר, על מנת לברר אם לייחס לאב חשד לרצח.

גופתו של הצעיר בן ה-25, שסבל מנכות בכל חלקי גופו, נמצאה השבוע בבור בחצר בית הוריו ביישוב רהט. החיפושים אחר הצעיר החלו בעקבות דיווחים של בני המשפחה על היעדרותו של הצעיר, בשל העובדה שהוא סובל ממוגבלות פיזית קשה, החליטו במשטרה להתחיל בחיפושים באופן מיידי. אופי נכותו והעובדה שהוא מוגבל בתנועה העלו את החשד שהוא לא נעלם לבדו. במהלך הסריקות התגלתה חפירה בחצר הבית שכוסתה במהירות, ושם התגלתה גופת הנכה.

האב נעצר בבית בשטחים

לאחר מציאת הגופה המשטרה עצרה את אמו של הצעיר יחד עם קרוב משפחה נוסף, ומעצרם הוארך בבית משפט השלום בבאר שבע. במקביל, המשיכה המשטרה לחקור את הפרשה, ולפנות בוקר הצליחה לעצור את האב, שהספיק בינתיים להימלט ולהסתתר בבית בשטחים.

"חקירתו של האב נמשכת, ובשלב זה אנו בודקים האם הוא מעורב בגרימת מותו של הצעיר", סיפר הבוקר רפ"ק תמיר אבטבי, דובר מרחב הנגב במשטרה, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. הוא הוסיף כי המשטרה עדיין ממתינה לתוצאות נתיחת גופת הצעיר, על מנת להבין האם יש צורך לייחס לאב חשד לרצח, ואולי אף לאם ולקרוב המשפחה הנוסף.

רוצים לקבל עוד עדכוני חדשות? הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק