לאחר יממה: נעצר חשוד בפגע וברח

תושב כרמיאל בן 21 נעצר הלילה בחשד שדרס והפקיר את שמעון מלכה בן השלוש אתמול בכרמיאל. בחקירתו הודה הצעיר כי נהג במכונית המזדה ונמלט מכיוון שנהג ללא רישיון נהיגה וללא רישיון רכב בתוקף. המכונית אותרה רק הערב בסריקות של המשטרה, וכשבעל הרכב נחקר, הפנה את השוטרים לאחיינו - שכאמור הודה במעשה

עשרות מכוניות מזדה לבנה התואמות את תיאור המכונית שפגעה בפעוט שמעון מלכא בן ה-3 אמש בכרמיאל נבדקו במהלך היממה האחרונה. אחרי שעות של סריקות אחר הנהג הנמלט, המשטרה איתרה הערב רכב החשוד בפגיעה כשעליו סימנים מחשידים.

בעל המכונית, תושב שכונת רמייה הסמוכה לשכונת רבין בכרמיאל, לא הכחיש שהרכב שלו הוא שפגע בפעוט ופצע אותו קשה, אך הסביר כי לא הוא נהג במכונית בזמן התאונה. לטענתו, אחיינו בן ה-21 הוא שנהג ברכב ופגע בילד.

בעקבות גרסתו, נעצר האחיין בן ה-21 ונלקח לחקירה בתחנת כרמיאל,  שהודה כי נהג במכונית המזדה ונמלט מכיוון שנהג ללא רישיון נהיגה וללא רישיון רכב בתוקף.

האב סיפר: הנהג פגע בו והמשיך בנסיעה

אסתי, בת דודתו של שמעון מלכא בן השלוש שחזרה היום את רגעי התאונה. "חזרנו מגן השעשועים. עברנו את הכביש הראשון - ובכביש השני הילד עזב לי את הידיים ומכונית פגעה בו. המכונית נסעה במהירות גבוה". אסתי ליוותה בידה את שמעון הקטן - כשלפתע הוא נדרס אל מול עיניה.

"העליתי אותו על המדרכה ואז אנשים הזמינו משטרה", שיחזרה היום אסתי. "התקשרתי להורים שלו, והם באו מהר. אני מאחלת לשמעון החלמה מהירה". גם האב, מיכאל מלכא, סיפר היום על שאירע: "שמעון עבר תאונת דרכים לא פשוטה. הרכב פגע בו, העיף אותו, פגע בו בשנית ואף בפעם השלישית והמשיך בנסיעה. קיבלנו את שמעון במתנה". על מצבו של שמעון, סיפר האב מיכאל: "הוא עדיין במצב קשה - אך יציב. עשו לו צילומים ולמרבה המזל מדובר רק בשברים. הראש ואיברים פנימיים לא נפגעו".

"המקרה פשוט לא נשמע סביר לאוזן"

"כשהגעתי לילד ראיתי אותו מדמם", המשיך האב. "חיכינו לאמבולנס ומשם פינו אותו לבית החולים. עוברת אורח ראתה את הרכב הפוגע, תיארה אותו כמאזדה לבנה. אין לי מה לומר על המקרה הזה, זה פשוט לא נשמע סביר לאוזן".

"שמעון מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ ילדים", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט דובר בית החולים רמב"ם בחיפה דוד רטנר. "במהלך הלילה הוא עבר ניתוח במחלקה האורתופדית, אבל לאחר ההתאוששות ומאחר שהוא לא סובל מפגיעה באיברים הפנימיים, הוא הועבר משם", הוסיף רטנר.

"כרגע הוא עדיין מורדם בגלל הניתוח, ועוד טרם דיבר עם הסובבים והם ההורים, אבל זה רק עניין של זמן. אין לו בעיה לחזור להכרה ואנחנו נעשה את זה לאט לאט".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

עוד בנושא:

כרמיאל: בן 3 נפצע בינוני בתאונת פגע וברח

משפחת הפעוט שנדרס בכרמיאל משחזרת