רהט: גופת צעיר נכה נמצאה בבור בחצר ביתו

גופתו של נכה בן 25, שהיה מרותק למיטתו, נמצאה היום מוסתרת בבור בתוך חצר בית הוריו ברהט. לאחר שהתקבל דיווח במשטרה על היעדרותו, המשטרה פתחה בחיפושים אחריו, עד שאיתרה את גופתו. המשטרה עצרה את אמו של הצעיר ואחד מקרובי משפחתו בחשד למעורבות ברצח, ומעצרם הוארך ב-4 ימים

גופה בחצר הבית. צילום ארכיון (חדשות 2)

חשד למקרה חמור של הזנחת נכה: בן 25 שסובל מנכות בכל חלקי גופו, נמצא היום מוטל ללא רוח חיים בתוך בור בחצר בית הוריו ביישוב רהט בנגב. במשטרה חושדים שגופת הצעיר, שהיה חולה לנזקק לטיפול צמוד, שכבה בתוך הבור במשך יותר מיממה עד שנמצאה.

בשלב זה עדיין קשה לומר מהי סיבת המוות, ובמשטרה ממתינים שהגופה תחזור מבדיקה במכון הפתולוגי באבו כביר כדי להבין אם מדובר ברצח או במוות מסיבה אחרת. החיפושים אחר הצעיר החלו בעקבות דיווחים שהתקבלו במשטרת הנגב על היעדרות צעיר הסובל מנכויות קשות. אופי נכותו והעובדה שהוא מוגבל בתנועה העלו את החשד שהוא לא נעלם לבדו.

גורם במשטרת הנגב מסר לחדשות 2 כי ייתכן שהוא נפטר כתוצאה מהנכויות הקשות והמחלות מהן הוא סובל, אך במקביל נבדקת אפשרות שמישהו פגע בו במכוון. לאחר מציאת הגופה המשטרה עצרה את אמו של הצעיר יחד עם קרוב משפחה נוסף, ומעצרם הוארך היום בארבעה ימים בבית משפט השלום בבאר שבע.

רוצים לקבל עוד עדכונים לפייסבוק שלכם? הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק