איומים על משפחת "הקצין הפדופיל"

קצין צה"ל בן ה-22, שנעצר בחשד לשורת תקיפות של קטינות באזור מודיעין, ממשיך להכחיש את החשדות נגדו - אך יש מי שמאמין שהוא מי שעומד מאחורי מעשי הפדופיליה שאירעו לאחרונה בעיר. חלקם דאגו להעביר את המסר להורי החשוד, באמצעות איומים שרוססו מחוץ לבית המשפחה

מי מאיים על משפחתו של קצין המודיעין החשוד בפדופיליה? אלמונים השחיתו היום את תיבת הדואר של הורי הקצין המתגוררים במודיעין, ורשמו עליה כתובות נאצה נגד מעשי הקצין. במשטרה חושדים שהורי הבנות שנפלו קורבן למעשי הפדופיל במודיעין - הם אלו שעומדים מאחורי האיומים.

חקירתו של הצעיר עדיין נמשכת, אולם הוא ממשיך להכחיש את המעשים המיוחסים לו. עו"ד גיורא זילברשטיין המייצג את הקצין אמר כי הוא "מקווה שהרוחות יירגעו", ומאמין שבהמשך יתברר כי מרשו הוא לא תוקף הקטינות שהמשטרה מחפשת אחריו.

הקצין בן ה-22, המשרת ביחידה סודית בצה"ל, נעצר ב-18 ביולי לאחר ששתי נשים התלוננו שגבר זר נגע באבריהן האינטימיים במרכז העיר רמלה, ונמלט מיד מהמקום. הנשים מסרו תיאור מדויק של החשוד, שנעצר הודות להתאמה שנמצאה בין רכבו לבין תיאור הרכב שבו נהג התוקף.

מיד לאחר המעצר פשטו חוקרי משטרת מודיעין על ביתו של החשוד ואיתרו במקום חומרים הקושרים אותו לשורה של תקיפות של ילדות באזור. ביום ראשון הוארך מעצרו של החשוד בחמישה ימים.

הקצין נעצר בעקבות עדות המתלוננת

במשך חודשים חיפשה המשטרה אחרי האיש, החשוד כי תקף קטינות בגילאי 10-16 באזור מודיעין. כמה חשודים נעצרו ושוחררו, אבל אז, חושדים במשטרה, התוקף עשה טעות אחת יותר מדי: הוא תקף שתי צעירות ברמלה וא' אחת הקורבנות, הזעיקה מיד את המשטרה, שהתחילה לחפש אחריו יחד איתה.

לא עבר זמן רב, והחשוד נעצר כשהוא מסתתר בין שתי מכוניות. ל-א', לא היה ספק במי מדובר. "אמרתי להם שזה הוא בוודאות", היא שחזרה. "הוא נשאר עם אותם בגדים. בדיוק איך שתיארתי להם אותו. בתוך רבע שעה, הבן אדם היה עצור".

"ראיתי מישהו הולך מאחורי. הוא עקף אותי, הלך טיפה יותר מהר....פתאום עצר, ניגש אליי, שאל אותי 'מה השעה?'. אמרתי לו: 'אין לי שעון', ואז הוא שאל אם אפשר לראות לי את החזה?" - כך שחזרה הנערה בת ה-18 מרמלה, שעדותה היא שהובילה למעצרו של הקצין.

אביו: "הוא ילד מצטיין, ילד לתפארת"

בני משפחתו של הקצין החשוד דוחים את החשדות הכבדים נגדו וטועים כי מדובר בעלילת שווא. "עדיין לא התגבשו ראיות שקושרות אותו למושג 'פדופיל סדרתי'. אני סמוך ובטוח שבסופו של דבר יסתבר שמדובר בטעות וזה לא האדם הנכון", אומר עו"ד גיורא זילברשטיין, פרקליטו של החשוד בתקיפה.

"הכל שקר והכל עלילה", אומר אביו של החשוד בסדרת התקיפות. "הוא ילד נבון, ילד מצטיין, ילד לתפארת". אבל למרות ההכחשות, במשטרה משוכנעים שהצליחו לשים את היד על אחד הפדופילים המתוחכמים שפעלו פה.

רוצים לקבל עוד עדכונים לפייסבוק שלכם? הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק