בכיר בביה"ח "ביקור חולים" חשוד בהטרדה מינית ובאיומים

בכיר בבית החולים "ביקור חולים" בירושלים נעצר אמש בעקבות חקירה שנמשכה כחודש. הוא חשוד לא רק בכך שהטריד שלוש עובדות, אלא ששכר אדם כדי שיפגע בהן אחרי שהתלוננו נגדו. הוא עצמו מכחיש את החשדות נגדו. אחת המתלוננות סיפרה לכתבנו משה נוסבאום על הפגישה עם מי שהיה אמור לפגוע בה

בכיר בבית החולים "ביקור חולים" בירושלים נעצר אמש בעקבות חקירה שמתנהלת מזה חודש ימים, ובמרכזה חשד לשורה של הטרדות מיניות שביצע לכאורה הבכיר בעובדות בית החולים. חשיפת זהותו של הבכיר אסורה מכוח צו בית משפט, אך ניתן לומר כי לא מדובר ברופא שעובד בבית החולים.

מה שהביא למעצרו אמש הייתה התפתחות משמעותית שחלה בחקירה לאחר שתושב מזרח ירושלים הגיע למשטרה וסיפר כי הבכיר פנה אליו על מנת שיאיים על המתלוננות נגדו כדי שיבטלו את התלונות נגדו.

מה שגרם לאותו שכיר לחזור בו מהבטחתו לבכיר היא פגישה שלו עם אותן שלוש עובדות, שבה גילה שהוטרדו מינית על ידו. אך מה שהכריע את הכף היה הגילוי ששתיים מהן הן תושבות מזרח ירושלים. עובדה זו גרמה לו לעזוב את המקום ולהתלונן נגד הבכיר במשטרה. 

החשוד מכחיש מכל וכל את החשדות נגדו. עו"ד ברק פרידמן, פרקליטו של החשוד, אמר היום לחדשות 2 כי "יש בידי החוקרים את כל הראיות כדי להוכיח את ניקיון כפיו של מרשי. אני תקווה שבית המשפט ינכה את שמו בצורה מלאה".

רוצים לקבל עוד עדכונים לפייסבוק שלכם? הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק