האב הרוצח: "עומר, רוני ואור שלי לנצח"

איתי בן-דרור, החשוד ברצח 3 ילדיו הקטנים בביתו בנתניה, הגיע היום לבית המשפט לדיון בעניינו. המצלמות תיעדו אותו אומר: "עומר, רוני ואור שלי לנצח. שלי, לנצח, שלי, רק שלי". הוא הגדיל לעשות ואמר לאחד הכתבים: "אתה רצחת אותם"

האב שרצח את שלושת ילדיו בדקירות סכין, איתי בן-דרור, הגיע היום לבית המשפט לדיון בעניינו. אך הדיון, שנסב סביב מסוגלותו של האב להישאר במעצר, לא היה מרכז העניינים אלא דווקא הדברים יוצאי הדופן שאמר בן-דרור לכלי התקשורת.

בדרך לאולם מלמל בן-דרור לעצמו, "הילדים שלי לנצח, הילדים שלי לנצח". הוא המשיך, "עומר, רוני ואור שלי לנצח. שלי, לנצח, שלי, רק שלי".

כשנשאל על ידי הכתבים האם הוא מתחרט, השיב האב הרוצח מנתניה מבלי להסתכל עליו: "הילדים שלי לנצח. עומר, רוני ואור שלי לנצח". כתב אחר נשמע שואל, "אז למה רצחת אותם?" ואז משיב בן-דרור: "אתה רצחת אותם. הילדים שלי לנצח, הם האהבות שלי".

בן-דרור שחזר את רצח ילדיו

בן-דרור החשוד ברצח שלושת ילדיו הקטנים, הובא אתמול לדירתו ברחוב בורוכוב בנתניה כדי לשחזר את מעשיו.

בן-דרור, שהודה בדקירתם למוות של ילדיו הקטנים עומר, רוני ואור הובא בשעות הבוקר המוקדמות לתחנת משטרת נתניה, משם נלקח בליווי צמרת ימ"ר מרכז לדירתו בעיר. החשוד הובל לדירה כשהוא לובש פיג'מה שקיבל בבית החולים ועליה שכפ"ץ. הוא הסתיר את פניו וסירב לענות לשאלות הצלמים.

ליד דירתו, שם רצח על פי החשד את שלושת ילדיו, עומר בן ה-10, רוני בת ה-8 ואור בן ה-5, נאספו באותה שעה גם שכנים שהבחינו בנוכחית המשטרתית הכבדה. הם קראו לעברו קריאות גנאי וכינו אותו "רוצח". "מה יש לך להסתיר את הפנים שלך? תתבייש לך", קרא לעברו אחד הנוכחים.

למרות האירוע החריג, גן הילדים שנמצא סמוך לביתו המשיך לפעול כרגיל. במקביל להגעת האב החשוד ברצח שלושת ילדיו, צעדו ילדי הגן לעבר המתחם, כשהשוטרים מרימים את סרט הסימון המשטרתי על מנת לאפשר להם לעבור.

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

איתי בן-דרור משחזר את רצח ילדיו

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

האב שרצח את ילדיו: חסכתי להם חיים של גיהנום

אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק