כך נראית דירת הטרגדיה בנתניה

דירתו הקטנה של איתי בן-דרור שהפכה לזירת רצח כבר נוקתה מהממצאים הקשים. היום שבו לשם חוקרי המשטרה, שהחרימו את מחשבו האישי של האב. צפו בתמונות מזירת הרצח

נותר רק לדמיין: הדירה הקטנה של איתי בן-דרור ברחוב בורוכוב בנתניה כבר נוקתה מכל הראיות והממצאים שהיו בה לאחר שהפכה לזירת רצח מזעזעת בלילה שבין שישי לשבת, כאשר רצח בן-דרור את שלושת ילדיו הקטנים.

בתמונות ראשונות מהזירה ניתן לראות מצד ימין את חדר הילדים, שם נהגו לישון עומר בן ה-10, רוני בת ה-8 ואור בן ה-5 על מזרונים קטנים. מצד שמאל נמצא המזרון הגדול, עליו נמצאו שניים משלושת הילדים לאחר הרצח הנורא.

בשעות האחרונות הגיעו חוקרי המשטרה לדירה, החרימו חלק מהציוד במקום וגם את מחשבו האישי של בן-דרור, מתוך מחשבה שאולי יש שם תכתובות כלשהן, שעשויות להעיד על תכנון מראש.

כל הממצאים הפורנזיים, הראייתיים, כבר הוצאו כאמור מהדירה. החוקרים בשטח אומרים כי, "בסך הכול התיק סגור. ברור לנו מה היה כאן אבל אנחנו רוצים לוודא הכול שכל הקצוות סגורים".

מעצרו של האב הוארך ב-10 ימים. "אמם אשמה בהכל"

מעצרו של בן-דרור, שהודה שרצח בדקירות סכין את שלושת ילדיו, הוארך היום ב-10 ימים בבית משפט השלום ברמלה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-15 ימים. ביום שלישי הקרוב יגיש הפסיכיאטר המחוזי חוות דעת ראשונית לבית המשפט, בה ייקבע האם בן-דרור כשיר בכלל להישאר במעצר.

"היא אשמה בהכל", אמר בן-דרור בצאתו מבית החולים לניאדו בנתניה, שם היה מאושפז מפני שניסה להתאבד לאחר רצח הילדים. "היא לא עשתה כלום. לא עשתה טובה לילדים, היא הציקה להם".

חוקרי ימ"ר מרכז חקרו בבית החולים במשך שעות ארוכות את בן-דרור. הבוקר הוא שוחרר מבית החולים והובא לבית המשפט תחת אבטחה כבדה של אנשי הימ"ר. נכון לעכשיו, המשטרה מסרבת לבדיקה פסיכיאטרית לפני כתב אישום. כך השיב נציג המשטרה לשאלתו של עורך הדין רן אלון, פרקליטו של בן דרור. עו"ד אלון אמר בדיון כי "הוא טען בפניי שהוא שמע קולות בראשו שאמרו לו לעשות את אשר עשה, לקנות את הסכינים ואיך בדיוק לעשות את זה".

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב הרוצח: "אמם אשמה בהכל"

אם הילדים שנרצחו מדברת מול המצלמה

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

האב שרצח את ילדיו: חסכתי להם חיים של גיהנום

אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק