האב שרצח את ילדיו: "אמם אשמה בהכל"

בדרכו מבית החולים לבית המשפט אמר איתי בן-דרור, האב שרצח את ילדיו, למצלמת חדשות 2: "היא אשמה בהכל, היא הציקה לילדים". עורך דינו של האב בדיון: "הוא שמע קולות". מעצרו הוארך ב-10 ימים

מעצרו של איתי בן-דרור, שהודה שרצח בדקירות סכין את שלושת ילדיו, עומר בן ה-10, רוני בת ה-8 ואור בן ה-5, הוארך היום ב-10 ימים בבית משפט השלום ברמלה. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו ב-15 ימים.

ביום שלישי הקרוב יגיש הפסיכיאטר המחוזי חוות דעת ראשונית לבית המשפט, בה ייקבע האם בן-דרור כשיר בכלל להישאר במעצר.

"היא אשמה בהכל", אמר בן-דרור בצאתו מבית החולים לניאדו בנתניה, שם היה מאושפז מפני שניסה להתאבד לאחר רצח הילדים. "היא לא עשתה כלום. לא עשתה טובה לילדים, היא הציקה להם".

חוקרי ימ"ר מרכז חקרו בבית החולים במשך שעות ארוכות את בן-דרור. הבוקר הוא שוחרר מבית החולים והובא לבית המשפט תחת אבטחה כבדה של אנשי הימ"ר.

נכון לעכשיו, המשטרה מסרבת לבדיקה פסיכיאטרית לפני כתב אישום. כך השיב נציג המשטרה לשאלתו של עורך הדין רן אלון, פרקליטו של בן דרור. עו"ד אלון אמר בדיון כי "הוא טען בפניי שהוא שמע קולות בראשו שאמרו לו לעשות את אשר עשה, לקנות את הסכינים ואיך בדיוק לעשות את זה".

הלוויתם של 3 הילדים הנרצחים תיערך הערב בשעה 18:30 בבית העלמין נתניה מזרח, שיכון ותיקים.

בן-דרור סבל בעבר מבעיות פסיכיאטריות קשות וניסה להתאבד מספר פעמים. סבם של הילדים, אביו של החשוד ברצח, העיד כי בנו אמר לו לאחרונה: "הילדים יהיו איתי עד סוף ימי". במהלך השנתיים האחרונות הוא לא עבד כלל וסבל מ"תשישות נפש", וניסה להתאבד ללא הצלחה ב-6 הזדמנויות שונות. בן-דרור היה ילד מאומץ מאז היה בן 4, אז אימצה אותו משפחה מקיבוץ בצפון.

בנוסף התברר כי אמם של הילדים שהתגרשה לאחרונה מהחשוד מעידה כי נהג כלפיה באלימות ואיומים ולכן עזבה אותו. האם הגישה תלונה במשטרה על עבירת איומים מצדו של בן-דרור, ואילו המאהבת שלו הגישה נגדו 3 תלונות על אלימות ואף הוציאה נגדו צו הרחקה.

עורך הדין: "הוא מחכה להיות עם ילדיו בגן עדן"

בן-דרור, שהתגרש מאשתו לאחרונה, אירח בסוף השבוע את שלושת הילדים בביתו, ובמהלך הלילה הוא דקר אותם בשנתם. אביו של איתי הזעיק את המשטרה כשגילה שבנו מנסה להתאבד. בן-דרור עצמו אושפז בעבר בבתי חולים פסיכיאטריים, ולטענת עורך דינו, זהו הרקע למעשה.

"הוא מחכה להיות עם ילדיו בגן עדן" - כך אמר עורך דינו רן אלון לחדשות 2 באינטרנט אתמול, לאחר ביקור לצד מיטתו של האב, המאושפז בבית החולים "לניאדו" בנתניה. "מרשי הוא אדם המוכר היטב למערכת הפסיכיאטרית, הוא כרגע מטושטש כולו כתוצאה מהכדורים שהוא נטל במהלך הניסיון האובדני שהוא ביצע. הוא מביע אהבה עזה לילדיו, ואומר רק כי הוא מחכה להיות איתם בגן עדן".

"לדבריו של האב", המשיך עורך הדין, "הילדים זכו עכשיו לחיי שלווה, הוא מחכה להצטרף אליהם וזה רק עניין של זמן. הוא השתחרר לא מזמן מאישפוז בבית חולים פסיכיאטרי, כאמור הוא מוכר היטב למערכת, ועבר אישפוזים רבים בשנים האחרונות. הוא השתחרר מהאישפוז לא מזמן ורק בשבוע שעבר הוא היה בביקור אצל פסיכיאטר בבית חולים וסיפר לו כי הוא מרגיש רע וכי יש לו מחשבות אובדניות. הפסיכיאטר אמר לו לדבריו שיגדילו לו את מינון התרופות ו'נראה בהמשך מה יהיה'".

"מדובר במקרה טרגי לכל הדעות", סיכם הפרקליט, "אבל האב ממשיך לטעון שהוא אוהב את ילדיו , והוא חסך להם חיים של גיהנום, כך הם הגיעו אל המנוחה והנחלה ועכשיו יש להם שלווה".

האם מדברת למצלמה: "3 ילדים, קטנים, פרחים"

לילך שם-טוב, אמם של עומר, רוני ואור שנרצחו אמש על ידי אביהם איתי בן-דרור בנתניה, סיפרה הבוקר לראשונה למצלמות על התחושות הקשות והכאב העצום באיבוד שלושת ילדיה. את דבריה העברנו בשידור חי בערוץ החדשות באתר האינטרנט של חדשות 2.

"הכי קל זה לחתוך את עצמו ולהגיד 'אוי קשה לי תרחמו עליי'", פתחה האם את דבריה. "8 פעמים הבנאדם הזה ניסה להתאבד. הוא לא הצליח – אבל לרצוח 3 ילדים קטנים? היה צריך פעם אחת. תמיד אמרו לי שאין לו עבר פסיכיאטרי – אבל עכשיו הם אומרים שלא. הם לא יזכו לשום אירוע בחיים. תיכננתי כבר את הבר מצווה והבת מצווה. הייתי כל כך אופטימית".

"מצאתי עבודה חדשה, אמרתי שיהיה לנו יותר כסף, יותר קל. אמרתי שאני לא רוצה כסף, לא רוצה כלום, אמרתי 'רק אל תיקח ממני את הילדים'. 3 ילדים קטנים, פרחים, הלכו לישון, ולא קמו. הוא סימם אותם. אני יודעת שלא כאב להם, אבל כל כך כואב למות ככה. הוא הבטיח לי שהוא לא יפגע בילדים. הוא הבטיח לי שהוא לא מסוגל לעשות משהו רע לאחרים, ושיש לו רק נטיות אובדניות כלפי עצמו. הוא הבטיח לי: אני לא אעשה להם כלום. כל כך פחדתי על האחים שלו כשהוא אמר את זה, אבל מי ששילם בסופו של דבר את המחיר היו 3 גוזלים, פרחים. הם כל כך אהבו אותו".

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

האב שרצח את ילדיו: חסכתי להם חיים של גיהנום

אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק