חשד: כלא, התעלל ואנס את חברתו בבית מלון במשך שבועיים

מרט פיסחוב, תושב נתניה (37), חשוד כי התעלל פיזית ומינית בחברתו במשך שבועיים, בעודו מחזיק בה בניגוד לרצונה בחדר במלון "כרמל" בעיר. הודות לתושייתה, היא הצליחה להשתחרר ולדווח על כך למשטרה. הוא נעצר, ובחקירה הראשונית קשר עצמו למעשים. מעצרו הוארך ב-3 ימים

מלון "כרמל" בנתניה. מסכת ההתעללות קשה (חדשות 2)

חשד למקרה חמור של התעללות פיזית ומינית במרכז: מרט פיסחוב, תושב נתניה, בן 37, נעצר על ידי המשטרה בחשד כי כלא את חברתו בת ה-30 בחדר מלון והתעלל בה במשך שבועיים. רק הודות לתושייתה, הצליחה הצעירה להשתחרר ולדווח על כך למשטרה.

השניים יצאו במשך חודש וחצי. על פי החשד, באחד המקרים כלא פיסחוב את חברתו במלון "כרמל" בנתניה, שם על פי החשד אנס אותה, היכה אותה וביצע בה מעשה סדום. הוא חשוד גם כי חתך אותה בכל גופה וגרם לה לכוויות בכל גופה באמצעות שמן רותח ששפך עליה.

על פי החשד, הצעירה נשארה כלואה במשך שבועיים בחדר בבית המלון, שם אנס אותה והיכה אותה פיסחוב שוב ושוב. רק הודות לתושייתה הרבה, הצליחה הצעירה לנצל רגע של חוסר תשומת לב מצד החשוד, והתקשרה למוקד 100 של המשטרה.

שוטרים שהוזעקו למקום עצרו אותו. "החשד הוא כי מדובר במקרה של התעללות פיזית, מינית, אונס ומעשה סדום", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט דרור פרימן, קצין אלימות במשפחה בתחנת נתניה. "בחקירתו קשר עצמו החשוד למעשים המיוחסים לו".

מעצרו הוארך היום ב-3 ימים בבית משפט השלום בנתניה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק