אם הילדים שנרצחו מדברת מול המצלמה

לילך שם-טוב, שאיבדה את שלושת ילדיה ברצח המחריד שביצע בעלה לשעבר, מאשימה היום את גורמי הרווחה ברצח ילדיה. בראיון שהעניקה לחדשות 2 באינטרנט סיפרה על דבריו של בעלה לשעבר. "הוא הבטיח לי שהוא לא יפגע בילדים", אמרה האם, ובכתה: " הוא רצח אותם ביום ההולדת שלי, זה היה רצח מתוכנן מראש". צפו בראיון קורע הלב

מתקשה לעכל: לילך שם-טוב, אמם של עומר, רוני ואור שנרצחו אמש על ידי אביהם איתי בן-דרור בנתניה, מספרת הבוקר לראשונה למצלמות על התחושות הקשות והכאב העצום באיבוד שלושת ילדיה. את דבריה העברנו בשידור חי בערוץ החדשות באתר האינטרנט של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה חדש במשפטו של איתי בן דרור? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

"הכי קל זה לחתוך את עצמו ולהגיד 'אוי קשה לי תרחמו עליי'", פתחה האם את דבריה. "8 פעמים הבנאדם הזה ניסה להתאבד. הוא לא הצליח – אבל לרצוח 3 ילדים קטנים? היה צריך פעם אחת. תמיד אמרו לי שאין לו עבר פסיכיאטרי – אבל עכשיו הם אומרים שלא. הם לא יזכו לשום אירוע בחיים. תיכננתי כבר את הבר מצווה והבת מצווה. הייתי כל כך אופטימית".

"3 ילדים קטנים, פרחים, הלכו לישון, ולא קמו"

"מצאתי עבודה חדשה, אמרתי שיהיה לנו יותר כסף, יותר קל. אמרתי שאני לא רוצה כסף, לא רוצה כלום, אמרתי 'רק אל תיקח ממני את הילדים'. 3 ילדים קטנים, פרחים, הלכו לישון, ולא קמו. הוא סימם אותם. אני יודעת שלא כאב להם, אבל כל כך כואב למות ככה. הוא הבטיח לי שהוא לא יפגע בילדים. הוא הבטיח לי שהוא לא מסוגל לעשות משהו רע לאחרים, ושיש לו רק נטיות אובדניות כלפי עצמו. הוא הבטיח לי: אני לא אעשה להם כלום. כל כך פחדתי על האחים שלו כשהוא אמר את זה, אבל מי ששילם בסופו של דבר את המחיר היו 3 גוזלים, פרחים. הם כל כך אהבו אותו".

"הוא הצליח לממש את מה שזמם, הוא עשה לכבודי יום הולדת לפני שנתיים. לפני שנה כשאמר לי שהוא רוצה להיפרד, הוא אמר לי שהוא מתכנן את זה שנה וחצי", הוסיפה לילך בדמעות. "הרגשתי לא נוח, משום שהוא השקיע לי ביום ההולדת, אמרתי שאולי אנסה - אבל הבנתי שזה סוג של מניפולציה, וגם עכשיו זה סוג של מניפולציה. הוא לא חולה נפש. הוא תכנן את הכל, הוא קנה אלכוהול, הוא הכין תיק, הוא רצח אותם ביום ההולדת שלי, זה היה רצח מתוכנן מראש, הרבה מאוד זמן, ואני לא ידעתי".

"פחדתי שאגרום למשהו יותר גרוע"

"לא ידעתי שאני עוזרת לו, שאני עושה לו את העבודה כל כך קלה, שאני לא נלחמת בו", המשיכה שם-טוב. "פחדתי שאם אלחם בו אעשה את זה יותר גרוע, שאקצין את ההתנהגות שלו. חשבתי שאם אלך איתו בדרכי נועם, אז הוא יהיה יותר רגוע".

"הוא לא הפסיק לקרב אליו את הילדים עם המתנות. לא היו מקרים בהם הם אמרו שהם לא רצו ללכת לאבא שלהם. האם מאוד אהבו אותו, ובגלל זה כל כך כאב לי ולא רציתי להילחם בו. איך אפשר, גופה אחרי גופה, אחרי גופה? לירות בחתול אני לא מסוגלת, אז איך אפשר כ"כ הרבה דם?", מיררה שם-טוב בבכי.

אחותה של לילך ודודתם של הילדים, גליה סיבוני, אמרה למצלמות: "הוא רוצח שתכנן לרצוח שלושה ילדים בדם קר. הוא רכש את אהבתם כדי שהם יגיעו אליו, אבל הוא לא היה אבא טוב. הוא השפיל אותם והרס את הילדים. הוא לא היה מטורף אם הוא לא היה עושה את העבודה כמו שצריך. שימצו איתו את הדין. שיתנו לו על כל ילד שלושה מאסרי עולם - ואם לא, שיהיה עונש מוות לרוצחי ילדים".

"נגמרו לי החיים בגיל 38"

לילך המשיכה: "שיסתכל לי השופט בעיניים ויידע: 'אם הוא לא נותן לאיתי מאסרי עולם, שיידע שהוא רוצח עוד ילדים. איתי צריך לדעת שהוא לא הולך לגן עדן, הוא הולך להישרף ישר בגיהינום".

"המטרה שלי היא שהוא יקבל את מאסרי העולם שאני רוצה. אם אמשיך לחיות אחר כך - אני לא יודעת", אמרה שם-טוב בייאוש. "אי אפשר להמשיך הלאה. החיים נגמרו לי בגיל 38, ואם אמשיך הלאה, כל יום הולדת שלי אני אזכור שהם נרצחו. הוא השיג את מה שהוא רצה".

שם-טוב פנתה לבסוף לתקשורת: "אנחנו רוצים לבקש שהתקשורת תהיה בכל דיון, שיהיה הד תקשורתי, שכל העולם ישמע - שכאן יושבים במדינה הזאת רוצחים שצריך למצות איתם את הדין, שלא ישחררו אותם כמו שעשו עם עוד משפחות". אחיה של שם-טוב, אלברט, אמר: "צריך להיות עונש מוות במדינת ישראל, וצריך להוציא את הרוצח הנתעב הזה להורג. אני קורא לכל שרי הממשלה, לכל הרשויות לעשות זאת. נמצא בקמפיין בשביל זה".

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

האב שרצח את ילדיו: חסכתי להם חיים של גיהנום

אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק