האם מדברת לראשונה: "הרוצח הזה טבח בילדים שלי"

לילך שם-טוב, שאיבדה את שלושת ילדיה ברצח המחריד שביצע בעלה לשעבר, מדברת הבוקר לראשונה. "איך אפשר לרצוח גופה ועוד גופה, עם כל כך הרבה דם", אמרה בדמעות בראיון לגלי צה"ל. "על גופתי המתה הוא ייצא לחופשי, הוא יישב 3 מאסרי עולם ואז אני אדאג לראות את ילדיי מקרוב". האזינו לראיון

"איתי לא חולה נפש. הוא מניפולטיבי, הוא מתכנן הכל מראש" - כך אומרת היום בבכי ובכאב גדול לילך שם-טוב, אמם של עומר, רוני ואור שנרצחו על ידי אביהם איתי בן-דרור בנתניה.

בראיון ראשון לניב רסקין בגלי צה"ל, האשימה שם-טוב את בעלה לשעבר בתכנון מראש של הרצח, ואת שירותי הרווחה בכך שאיפשרו לבן-דרור לפגוש את ילדיהם של השניים ללא השגחה. "אחרי שנפרדנו וכשהוא הבין שאני לא מתכוונת לחזור אליו, הוא לא הפסיק לחקור את הילדים בענייני", אמרה.

"הילדים כל כך אהבו את אבא שלהם"

"יום אחד הוא הלך לשוק, ובשובו אמר לי שקנה לי סכין. שאלתי אותו למה והוא אמר לי שאין לי סכינים חדות בבית. 'אין לך מה לדאוג - בך ובילדים לא אגע בחיים'", סיפרה לילך בבכי. "הבהרתי לו שאת הסכין הוא לא יכניס הביתה, וגיסי אמר לי שאין לי מה להתייחס למה שאיתי אמר". לדבריה, לאחר שדיווחה לרשויות הרווחה, החלו הילדים להיפגש עם אביהם ב"חדר-קשר" בפרדסייה, בנוכחות נציגי שירותי הרווחה.

"בפגישה האחרונה בחודש יוני הם כל כך התלהבו מהשיקום המהיר. פתאום כולם אמרו שאין יותר צורך בחדר קשר שלהם, והילדים כל כך אהבו את האבא שלהם. אבל אני תמיד חששתי, לא יכולתי לעזוב אותם, אפילו לא עבדתי כי רציתי להיות איתם", המשיכה בן דרור. "העובדת הסוציאלית אמרה לי שגם אם אני רבה עם איתי, לא לעשות את זה מול הילדים. כל כך השתדלתי, וגם לא עירבתי אותם במצב הכלכלי הקשה שלנו".

"לא האמנתי שאאבד אותם, אבל תמיד היו לי חששות"

"איתי השאיר אותי עם חובות של חצי מיליון שקל. ביום חמישי ישבתי עם חברים וכולם ירדו עליי שאני מתחשבת בו יותר מדי ולא מוציאה נגדו צו הוצאה לפועל. אמרו שאני פחדנית ופראיירית", סיפרה שם-טוב. "אבל לי היו תכניות, אמרתי שעוד ארבע שנים, אחרי הבר-מצווה והבת-מצווה של הילדים הכל יהיה בסדר. אבל לא האמנתי שאאבד אותם. יש לי את רגשות האשמה שלי, אבל אני לא מוכנה שישפטו אותי על זה שנתתי לו לפגוש אותם".

שם טוב המשיכה במתקפה על שירותי הרווחה: "יש לנו הסכם, ובהסכם הזה רשום שאיתי יכול לקחת את הילדים פעמיים בשבוע ובכל שבת שנייה. ברגע שהרשויות מסכימות - אני לא יכולה לצאת נגד ההסכם הזה. לא התנגדתי להסכם הזה כי איתי לא חולה נפש. "אני לא מתיימרת להיות פסיכיאטרית או פסיכולוגית. אני לא ידעתי שאני נותנת אותם לרוצח - אבל תמיד היו לי חששות שהוא ניסה לנקום בי דרך הילדים".

"אני לא מסוגלת לבעוט בחתול, איך אפשר לרצוח גופה ועוד גופה, ולראות כ"כ הרבה דם?", מיררה שם-טוב בבכי. "הילדים כל כך חיכו לראות אותו ולהגיד לו בוקר טוב. אף אחד לא יגיד לי עכשיו בוקר טוב. לי יש רק פרחים".

"אני כבר אדאג לראות את הילדים מקרוב"

על משפטו הצפוי של בן-דרור, אמרה רעייתו לשעבר בכאב: "הבן-אדם הזה לא ייצא לחופשי, על גופתי המתה הוא יהיה בבית משוגעים. הוא יישב 3 מאסרי עולם - ואז אני כבר אדאג לראות את הילדים מקרוב".

"בפעם הראשונה שהוא ניסה התאבד אני התקשרתי לאבא שלו וביקשתי לדעת אם יש לו עבר פסיכיאטרי, והוא אמר לי 'לא', ועכשיו אחרי שהבן הנתעב שלו, הרוצח, טבח בילדים שלי - הוא מכנס מסיבת עיתונאים ואומר לי שיש לו עבר פסיכיאטרי. שיסתכל לי בעיניים ויגיד לי את זה, איך הוא מנסה לסבן אותי".

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

האב שרצח את ילדיו: חסכתי להם חיים של גיהנום

אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק