החתן נעצר באמצע החתונה - עם ג'וינט ביד

החוגגים במסיבת החתונה של זוג מהדרום בחוף זיקים לא האמינו למשמע אוזניהם כששמעו את הדי-ג'יי קורא: "השוטרים כאן - תסתירו את החומר בחול". שוטרים סמויים ממשטרת שדרות שסיירו בחוף הים הגיעו למסיבת החתונה של הזוג וחיפשו סמים. לרוע מזלו, דווקא החתן לא הספיק להסתיר את החומר האסור - ונעצר

החתן נתפס עם סמים. צילום ארכיון (חדשות 2)

השוטרים נחושים להמשיך את "תקופת היובש" בכל מחיר: אתמול הגיעו שוטרים מתחנת שדרות למסיבת החתונה של זוג צעירים בגיל ה-20 לחייהם, ועצרו את החתן שלא הספיק להסתיר את הסמים שהיו בכיסו.

החוגגים במסיבת חתונה שנערכה אמש בחוף הים בזיקים היו בעננים - עם מוזיקה, אוכל טוב וגם סמים מסוג מריחואנה. אלא שהם לא תיארו לעצמם שבין החוגגים מסתובבים שוטרים סמויים. כחולי המדים בפיקודו של סגן-ניצב יחיאל בוהדנה, מפקד משטרת שדרות, ערכו סיור שגרתי והחליטו לרחרח מה מתרחש בחתונה.

"השוטרים כאן. למי שיש חומר בים או בכיסים - שיוציא אותו מיד ויחביא אותו עמוק בחול", קרא הדי-ג'יי במיקרופון כשהבחין באורחים הלא קרואים. כל החוגגים מיהרו למלא את ההוראות - פרט לחתן שלא הספיק להטמין את החומר האסור בחול.

השוטרים הסתערו על החתן ועצרו אותו לאחר שהבחינו בשקית מריחואנה בידיו. שעות אחדות לאחר ששבר את הכוס, הוא נלקח מהמקום לתחנת המשטרה. בהליך מזורז הודה החתן בהחזקת סמים ושוחרר מיד בערבות כדי שיוכל לחזור לחגוג עם אשתו הטרייה ועם חבריו.

אני ממש לא מבין למה המשטרה מבזבזת את המשאבים שלה על העניין הזה", אמר החתן ההמום. "נראה לי שיש היום בעיתון דברים טיפה יותר חשובים", הוא הוסיף. הוא הדגיש כי השוטרים עצרו אותו בזמן שהוציא ממחטה מכיסו, ורק לאחר שערכו השוטרים חיפשו הם מצאו את הגוינט. נראה שגם השוטרים סבורים שממש לא מדובר ב"פושע מסוכן".