אימם של הילדים שנרצחו התמוטטה בביתה

שעות לאחר הרצח המחריד שביצע בעלה לשעבר, התמוטטה הערב לילך בן-דרור בביתה ופונתה כשהיא נישאת על כפיים ברכב משטרתי לטיפול רפואי. קרוביה ממשיכים להאשים את שירותי הרווחה שאיפשרו לאב לשהות לבד עם שלושת הילדים, בעוד האב טוען ממיטת בית החולים בה הוא מאושפז: "חסכתי לילדים חיים של גיהנום". צפו באם מוצאת מהבית

לילך בן-דרור, אימם של שלושת הילדים שנרצחו על ידי אביהם דווקא ביום ההולדת שלה, התמוטטה הערב בביתה בכפר יונה. קרוביה של האם הוציאו אותה מהבית כשהיא נישאת על ידיהם ועטופה בשמיכה, והועברה ברכב משטרתי לטיפול רפואי.

מוקדם יותר האשימו בני משפחתה של האם את שירותי הרווחה ברצח המחריד. "יש לנו עסק עם רוצח, הכל היה ידוע מראש, הכתובת הייתה על הקיר",  אמרה היום אחותה של האם ודודתם של הילדים, גליה סיבוני. "ברור שהוא שפוי, בן אדם שפוי לא רוצח בצורה כזאת? הוא רוצח, אלה היו החששות שלה והיום הם התאמתו. היום יום ההולדת שלה, וברור שהוא תיכנן את הרצח הזה".

"הם היו שלושה ילדים פרחים מחוננים"

בני משפחתה של האם מאשימים בעיקר את רשויות הרווחה, שידעו על מצבו הפסיכיאטרי הבעייתי של איתי בן-דרור, ולמרות זאת לחצו על לילך אשתו לאשר את הסדרי הראייה של הילדים. "הרווחה אילצו את לילך שיהיו הסדרי ראייה של הילדים מצד האבא", האשימה סיבוני. "הם אמרו לה 'הוא בסדר גמור' ואיימו עליה שאם היא לא תסכים הילדים יצאו ממנה לחלוטין".

אחותה של האם הוסיפה: "הייתה לו מאהבת והוא פשוט היה מטורף על לילך. היא במצב קשה מאוד. אנחנו דואגים לה שלא תעשה משהו לא טוב לעצמה. הם היו שלושה ילדים פרחים מחוננים, ילדים טובים".

מנגד טוענות רשויות הרווחה כי האם הסירה את התנגדותה לפגישות של האב עם הילדים ללא נוכחותה לפני מספר חודשים, לאחר שהבינה כי הוא אינו מסוכן יותר לילדים.

"האב מחכה לפגוש את ילדיו בגן עדן"

עורך דינו של איתי בן דרור, האב החשוד שרצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד, דיבר היום למצלמות לאחר ביקור לצד מיטתו של האב, המאושפז בבית החולים "לניאדו" בנתניה, ואמר: "הוא מחכה להיות עם ילדיו בגן עדן".

עורך הדין רן אלון מהסניגוריה הציבורית מונה לייצג את בן דרור. ביציאה מהחדר בו מאושפז האב החשוד, אמר עו"ד אלון: "מרשי הוא אדם המוכר היטב למערכת הפסיכיאטרית, הוא כרגע מטושטש כולו כתוצאה מהכדורים שהוא נטל במהלך הניסיון האובדני שהוא ביצע. הוא מביע אהבה עזה לילדיו, ואומר רק כי הוא מחכה להיות איתם בגן עדן".

"הוא מחכה להצטרף אליהם וטוען שזה רק עניין של זמן"

"לדבריו של האב", המשיך עורך הדין, "הילדים זכו עכשיו לחיי שלווה, הוא מחכה להצטרף אליהם וזה רק עניין של זמן. הוא השתחרר לא מזמן מאישפוז בבית חולים פסיכיאטרי, כאמור הוא מוכר היטב למערכת, ועבר אישפוזים רבים בשנים האחרונות. הוא השתחרר מהאישפוז לא מזמן ורק בשבוע שעבר הוא היה בביקור אצל פסיכיאטר בבית חולים וסיפר לו כי הוא מרגיש רע וכי יש לו מחשבות אובדניות. הפסיכיאטר אמר לו לדבריו שיגדילו לו את מינון התרופות ו'נראה בהמשך מה יהיה'".

"מדובר במקרה טרגי לכל הדעות", סיכם הפרקליט, "אבל האב ממשיך לטעון שהוא אוהב את ילדיו , והוא חסך להם חיים של גיהנון, כך הם הגיעו אל המנוחה והנחלה ועכשיו יש להם שלווה".

חוקרי הימ"ר נמצאים לצד מיטתו של האב ומתחקרים אותו בבית החולים. בן-דרור כבר מסר הודאה ראשונית ברצח שלושת הילדים, והסכין שנמצאה בזירת הרצח לא מותירה הרבה מקום לספק. חוקרי הימ"ר התייעצו עם צוות הרופאים ב"לניאדו", והחליטו להשאיר אותו להשגחה בבית החולים למשך הלילה.

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב בבית החולים: "מחכה לפגוש את הילדים בגן עדן"

משפחתה של האם: "הוא תיכנן רצח ביום ההולדת שלה"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

חשד: אב רצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק