חשד: בן 76 שילם 500 שקל לילדות עבור יחסי מין

משטרת תל אביב עצרה קשיש בן 76 בחשד שהציע לילדה בת 12 סכום של 500 שקל כדי שתאפשר לו לקיים עמה יחסי מין. בחקירתו הודה הקשיש במעשה וקשר עצמו למעשים מגונים בילדות נוספות

חשד: שילם לילדות כדי לגעת בהן (חדשות 2)

חשד למקרה נוסף של פדופיליה: קשיש בן 76 בחשד שביצע מעשים מגונים בילדות. על פי החשד נהג הקשיש להציע לילדות מאות שקלים כדי שיאפשרו לו לקיים איתן יחסי מין.

החשוד במעשים נעצר לאחר שהציע סכום של 500 שקלים לילדה בת 12. הקשיש הציע לה את הסכום תמורת הסכמתה לקיום יחסים עמו. מחקירה ראשונית של החשוד עולה כי הוא ביצע את המעשים בכמה ילדות באזור דרום תל אביב.

רב פקד משה כץ מדוברות משטרת תל אביב סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי "בשבוע שעבר הקשיש הציע על פי החשד מאות שקלים לקטינה בדרום תל אביב תמורת יחסי מין. אביה של הילדה דיווח על מספר הרכב וסוג הרכב ודרכם הגיעו אליו השוטרים. הודה במעשה וקשר עצמו לכמה מקרים נוספים"

קצין נעצר בחשד לביצוע מעשים מגונים

ביום ראשון האחרון נעצר קצין ביחידה סודית של הצבא, בחשד לביצוע מעשים מגונים בצעירות. המעצר התבצע לאחר ששתי נשים מרמלה, התלוננו על גבר זר שנגע באבריהן האינטימיים במרכז העיר רמלה, ונמלט מיד מהמקום.

הנשים מסרו תיאור מדויק של החשוד, והשוטרים הצליחו לעצור אותו זמן קצר לאחר שביצע את המעשים. הקצין, בן 22 ממודיעין, מכחיש כל קשר לביצוע המעשים. "נעשו במהלך החקירה מחדלים רבים", אמר בא-כוחו של החשוד, עו"ד גיורא זילברשטיין, שהוסיף כי "מדובר בקצין מצטיין".

בית משפט השלום ברמלה האריך את מעצרו של החשוד, ובמקביל נענה לבקשת המשטרה להטיל צו איסור פרסום גורף על פרטי החשוד.