2 מתלוננות נוספות נגד הרופא

בעקבות הפרסומים על הרופא המרדים ממקסיקו החשוד שסימם בחומרי הרדמה נשים עימן התראה ואנס אותן, 2 נשים נוספות התלוננו נגדו במשטרה. אחת המתלוננות סיפרה כיצד גילתה שניצלה מאונס

הרופא המקסיקני בבית המשפט (חדשות 2)

פרשת הרופא המרדים ממקסיקו מסתעפת. בעקבות הפרסומים, שתי מתלוננות נוספות פנו אתמול למשטרה וטענו שד"ר חוזה פארה נסה לאנוס אותן.

אחת הנשים בת 32, סיפרה לעיתון "ידיעות אחרונות" כיצד גילתה שהאדם עימו יצאה מסוכן. "ראיתי את התמונה שלו ולא האמנתי שזה האיש שיצאתי איתו לדייט. דפדפתי וקראתי את מה שהוא עשה לבנות. למזלי לא הסכמתי לבוא איתו לביתו ועכשיו אני מבינה שניצלתי מאונס".

יצא עם נשים וסימם אותן עם חומרי הרדמה

ב-11 ביולי הגיעה תושבת מודיעין בת 36 לתחנת משטרת מודיעין והגישה תלונה. האישה סיפרה כי פגשה את החשוד דרך אתר היכרויות באינטרנט. הוא הזמין אותה לביתו ועל פי החשד אנס אותה, תוך שהוא משתמש ככל הנראה בחומר החשוד כסם.

באותו היום התקבל דיווח דומה מאישה נוספת. שתי הנשים מספרות סיפור דומה, בשני המקרים הן הגיעו לדירתו של הרופא ואת מה שקרה לאחר מכן הן זוכרות במטושטש, מה שהעלה את חשד החוקרים כי מדובר בסם מטשטש שהכין הרופא.

לפי התיאור שמסרו הנשים, נעצר הרופא בן ה-46 תושב מקסיקו שעובר בארץ התמחות בתחום ההרדמה.

חשש: הרופא יימלט מאימת הדין

בית משפט השלום ברמלה האריך שלשום בשישה ימים את מעצרו של פארה, שנעצר מוקדם יותר בחשד שסימם בחורות שהכיר באינטרנט, ואז - אנס אותן. את ההחלטה על הארכת מעצרו נימק השופט בכך שהרופא, שהגיע לישראל כדי להתמחות בבית החולים אסף הרופא, עלול להימלט מהארץ מאימת הדין וכי הוא מהווה סכנה לציבור.

עו"ד ניל סיימון מהסניגוריה הציבורית, שמייצג את הרופא, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי לטענת מרשו, אחת מהמתלוננות על אונס כנראה התאכזבה מניסיונו לסיים את הקשר ביניהם ולכן בחרה להתלונן נגדו.

במהלך הדיון החשוד פנה לעורך דינו וביקש להבהיר באמצעותו כי הסמים שנמצאו בביתו הם לא סמי הרדמה, אלא משככי כאבים בהם השתמש במסגרת עבודתו. הוא הביע חשש להיכרות מוקדמת בין שתי המתלוננות נגדו, שהובילה אותן לתאם גרסאות.

עורך הדין זעם על כך שהמשטרה מדליפה פרטים לא נכונים לתקשורת שטרם נבדקו, כמו לדוגמא השימוש בסמי הרדמה, שאינו נכון לטענת מרשו. עוד עלה בדיון כי שתי המתלוננות טוענות בחקירתן שהגיעו לביתו לאחר שיצר איתן קשר באינטרנט. הן סיפרו שבמהלך הפגישה עמו שתו משקה שהגיש להן, ולמחרת בבוקר מצאו עצמן עירומות בדירתו.

בהחלטה להאריך את מעצר הרופא, ציין השופט כי החשוד מסוכן לציבור וכי יקיים להימלטות מאימת הדין, כיוון שהחשוד אינו מתגורר בישראל, והגיע לכאן רק לצורך ההתמחות.