מה מסתתר בבקבוק הקטשופ? ג'אראס

תושב אחד הקיבוצים באזור העמקים נעצר בחשד לייבוא ג'אראס מהודו. מעצרו של הצעיר התבצע בעקבות בדיקת חבילה שנשלחה אליו בדואר ובה מספר פריטים, ביניהם בקבוק קטשופ שנראה תמים. אלא שפתיחת הבקבוק גילתה שלא מדובר ברוטב לצ'יפס אלא בג'אראס בכמות מסחרית. הצעיר נעצר ויובא לדיון בהארכת מעצרו

מה מסתתר בבקבוק הקטשופ? אילוסטרציה (חדשות 2)

חבילה חשודה שהגיעה בדואר מהודו הובילה למעצרו של צעיר בן 30 מאזור העמקים, לאחר שנמצא בה בקבוק קטשופ ובו ג'אראס בכמות מסחרית.

לא מדובר בתוספת חדשה לצ'יפס, אלא בניסיון של צעיר להבריח ג'אראס לארץ באמצעות רשות הדואר, אלא שלאכזבתו של הצעיר, החבילה נתפסה לפני שהגיעה ליעדה, והובילה אותו היישר לבית המעצר. הצעיר, תושב אחד הקיבוצים בדרום ואדי ערה נלקח לחקירה ומחר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בחדרה.

"מדובר בכמות שהיא מעבר לכזו שמיועדת לשימוש עצמי", מסבירים במשטרת העמקים. "פעילות יעילה של בלשי תחנת עירון ובולשי היחידה המרכזית של מרחב העמקים בשיתוף פעולה עם המכס הובילה לתפיסה המוצלחת".

חשד: חרדים הקימו רשת לייבוא סמים

בתחילת החודש נעצרו שני צעירים חרדים, בני 20 ו-21 מבני ברק, נעצרו על ידי שוטרי מפלג הסמים ביחידה המרכזית במשטרת תל אביב בחשד שייבאו לישראל סמים מברזיל בשווי של כמיליון דולר. כעת חושדת המשטרה כי השניים הם חלק מרשת סמים חרדית עם נציגים בארץ ובחו"ל.

בשבועות האחרונים התחקו ביחידה המרכזית תל אביב אחר חברי הרשת החשודים בייבוא הסמים, אשר ככל הנראה פעלה בהנחייתו של תושב כפר חב"ד, חרדי אף הוא. לפני שבוע, כך אומרים במשטרה, יצאו החשודים לברזיל, וזאת על מנת לייבא את הסמים.

השניים נתפסו בעת ששבו לישראל ובחיפוש שנערך בחפציהם בנתב"ג על ידי בלשי מפלג הסמים נתפס סם החשוד כקוקאין במשקל של כ-10.5 ק"ג. הסם נתפס בדפנות כפולות במזוודותיהם של השניים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק