צפו: העדות שהביאה למעצר הקצין החשוד בפדופיליה

הנערה בת ה-18 מרמלה הייתה עוד אחת מהצעירות שתקף, על פי החשד, הקצין המצטיין ממודיעין החשוד בפדופיליה שנעצר בימים האחרונים. הערב אנו חושפים לראשונה את העדות שהובילה למעצרו. "ידעתי שזה הוא בוודאות. הוא נשאר עם אותם בגדים", היא מספרת בפחד. משפחתו של הקצין: הכל שקר

"ראיתי מישהו הולך מאחורי. הוא עקף אותי, הלך טיפה יותר מהר....פתאום עצר, ניגש אליי, שאל אותי 'מה השעה?'. אמרתי לו: 'אין לי שעון', ואז הוא שאל אם אפשר לראות לי את החזה?" - כך משחזרת הנערה בת ה-18 מרמלה, שעדותה היא שהובילה למעצרו של הקצין החשוד בשורה של מעשי פדופיליה בחודשים האחרונים.

במשך חודשים חיפשה המשטרה אחרי האיש, החשוד כי תקף קטינות בגילאי 10-16 באזור מודיעין. כמה חשודים נעצרו ושוחררו, אבל אז, חושדים במשטרה, התוקף עשה טעות אחת יותר מדי. במוצאי השבת האחרון תקף החשוד שתי צעירות ברמלה. א', אחת מהן, הזעיקה מיד את המשטרה, שהתחילה לחפש אחריו יחד איתה.

לא עבר זמן רב, והוא נעצר כשהוא מסתתר בין שתי מכוניות. ל-א', לא היה ספק במי מדובר. "אמרתי להם שזה הוא בוודאות", היא משחזרת היום. "הוא נשאר עם אותם בגדים. בדיוק איך שתיארתי להם אותו. בתוך רבע שעה, הבן אדם היה עצור".

"הוא ילד מצטיין, ילד לתפארת"

מיד לאחר המעצר פשטו חוקרי משטרת מודיעין על ביתו של החשוד, קצין מצטיין ביחידה סודית בצה"ל, ואיתרו במקום חומרים הקושרים אותו לשורה של תקיפות של ילדות באזור. למרות הקושי והחשש, החוקרים עודדו את א' לערוך עימות עם החשוד. "נבהלתי כשראיתי אותו, מה שקרה באותו הלילה חזר לי. חששתי להתעמת איתו, אבל בסוף נכנסתי", היא אומרת.

בני משפחתו של הקצין החשוד דוחים את החשדות הכבדים נגדו וטועים כי מדובר בעלילת שווא. "עדיין לא התגבשו ראיות שקושרות אותו למושג 'פדופיל סדרתי'. אני סמוך ובטוח שבסופו של דבר יסתבר שמדובר בטעות וזה לא האדם הנכון", אומר היום עו"ד גיורא זילברשטיין, פרקליטו של החשוד בתקיפה.

"הכל שקר והכל עלילה", אומר היום אביו של החשוד בסדרת התקיפות. "הוא ילד נבון, ילד מצטיין, ילד לתפארת". אבל למרות ההכחשות, במשטרה משוכנעים שהצליחו לשים את היד על אחד הפדופילים המתוחכמים שפעלו פה. היום הוארך מעצרו של החשוד בשישה ימים. 

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק